Vengrijoje triumfavęs E. Oconas: esame ten, kur nusipelnėme būti (2)

Vengrijoje triumfavęs E. Oconas: esame ten, kur nusipelnėme būti
logo 2021 Rugpjūčio 01 d. 20:02, Renault Sport

Pirmąją savo F-1 karjeros pergalę iškovojęs „Alpine“ F-1 pilotas Estabanas Oconas šiandien lipo ant aukščiausiojo nugalėtojų pakylos laiptelio. Tiesa, po apdovanojimo ceremonijos jis buvo iškviestas pasiaiškinti lenktynių teisėjams, nes dėl jo veiksmų buvo pradėtas taisyklių pažeidimo nagrinėjimas. E. Oconas pažeidė lenktynių pabaigos procedūrą, kai savo bolido nepristatė į techninio aptarnavimo juostoje esančią „uždaro parko zoną“ ir sustojo lenktynių trasoje. Tai padaręs jis bėgo iki podiumo. 

„Įspūdingas momentas. Toks geras jausmas pelnyti pirmąją „Renault“ grupės pergalę, nuo to momento, kai ji sugrįžo į F-1. Šį sezoną patyrėme sudėtingų momentų, bet išgyvenome viską kartu, kaip komanda. Su pergale turiu pasveikinti ir savo komandos draugą Fernando, kuris suvaidino svarbią rolę, ilgą laiką už savęs išlaikęs Lewisą“, – komentavo E. Oconas. 

„Prieš Fernando grįžtant į sportą, girdėjau labai daug kritiškos nuomonės apie jį. Visa tai buvo netiesa. Galiu pasakyti iš asmeninės patirties, kad jis yra nuostabus komandos draugas, su kuriuo dirbti komandoje yra labai gera.“

„Noriu labai padėkoti ir visai komandai už nuolatinį tikėjimą mano jėgomis. Šiame sezone buvo situacijų, kai nepatekęs į antrąją kvalifikacijos dalį, startuodavau iš rikiuotės galo, bet visada jaučiau begalinį komandos palaikymą, o šiandien esame ten, kur nusipelnėme būti.“

„Sebastianas šiandien buvo itin greitas ir kūrė man didelį spaudimą, bet aš sugebėjau jį išlaikyti už savęs, o tai pareikalavo daug jėgų. Bet sunkus darbas atsipirko su kaupu“, – pridūrė prancūzas. 

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 125
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Estebanas Oconas
Pilotas: Estebanas Oconas 2022 sezono taškai: 66
Komanda: Renault Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
žiūrovas
IP: b898221 | 08/01 21:09 Atsakyti
Sebastijanas nebemoka lenkti...
Minde
IP: 4f094b1 | 08/01 20:44 Atsakyti
No shit 😄
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas