Vengrijos GP etapas lieka tvarkaraštyje iki 2037 metų

Vengrijos GP etapas lieka tvarkaraštyje iki 2037 metų
logo 2021 Rugpjūčio 06 d. 10:28, Sauber

„Formulės-1“ Vengrijos GP etapas Hungaroringe pirmą kartą įvyko 1986 metais ir nuo to laiko šios lenktynės kiekvienais metais būdavo pasaulio čempionato tvarkaraštyje. Etapo organizatoriai neseniai pasiekė principinio susitarimo su FOM dėl kontrakto pratęsimo iki 2037 metų.

Per tą laiką Hungaroringe bus pastatytos naujos tribūnos pagrindinėje tiesiojoje, o taip pat bus visiškai perstatytas verslo klubas. Statybos darbai prasidės kitą pavasarį ir vyks trim etapais. Pirmasis truks iki kitų metų liepos pabaigos, o 2023 m. prasidės antrasis rekonstrukcijos etapas.

„Mes labai džiaugiamės, kad kontraktas pratęstas iki 2037 metų, - sakė Hungaroringo autodromo direktorius Žoltas Dulajus. - Dabar Vengrijos automobilių sporte – daug gerų naujienų, tarp kurių – mūsų autodromo kapitalinis remontas.

Rugsėjį mes parengsime visus planus, o vėliau atliksime rekonstrukciją trim etapais. Pirmame numatyta pastatyti naują biurų pastatą ir atnaujinti pagrindinį įėjimą. Be to, mes pastatysime parduotuvę, kavinę ir viską, kas su tuo susiję. Antrame etape įrengsime naujas tribūnas ir 10 000 kv. metrų aikštelę už jų. Trečiame etape pastatysime naują verslo klubą ir pagrindinį pastatą“.

„Aš įtikinau Stefano Domenicali, kad Vengrijos vyriausybė yra nusiteikusi ir toliau rengti „Formulės-1“ varžybas, - kalbėjo šalies inovacijų ir technologijų ministras Laslo Palkovicas. - Mūsų finansinis susitarimas baigiasi 2032 metais, o aš pasiūliau jį pratęsti dar 5 ar 10 metų. Mes susitarėme dėl penkerių metų, taigi Vengrijos GP tikrai vyks iki 2037 metų.

Mes turime labai daug darbo. Autodromas pastatytas 1986 metais – dabar jis atrodo prastokai ir yra tarsi atgyvena. Jis jau neatitinka šiuolaikinių standartų“.

Be kita ko, L. Palkovicas pasiūlė kitais metais F-1 pirmą kartą panaudoti bepilotį saugos automobilį: „Bepiločiai automobiliai jau dabar yra labai svarbūs Vengrijai. Aš pasiūliau išvažiavimo iš boksų rate prieš startą įprastą saugos automobilį pakeisti bepiločiu „Mercedes AMG“. „Mercedes“ gamyklos direktorius Kecskemete anksčiau vadovavo AMG padaliniui, todėl mes galėsime realizuoti tokį projektą jau kitais metais“.

„Hungaroring", Budapeštas
Trasa: „Hungaroring", Budapeštas (Vengrijos GP)
Ilgis: 4,381 km Ratų skaičius: 70
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794