Venkite kelionių: trečiadienį Vilniuje dar griežtesni eismo ribojimai

Venkite kelionių: trečiadienį Vilniuje dar griežtesni eismo ribojimai
logo Liepos 12 d. 10:00, Pexels

Vilniaus miesto savivaldybė pranešė, jog dėl NATO viršūnių susitikimui keliamų saugumo reikalavimų buvo įvesti nauji, griežtesni eismo ribojimai.

Nuo 6.30 iki 12 valandos be kitų suplanuotų ir anksčiau praneštų ribojimų, iš Vakarinio aplinkkelio pietų kryptimi važiuojančios transporto priemonės ties Oslo g. bus nukreipiamos tik link Gariūnų.

Važiuojant Oslo g. nuo Gariūnų transporto priemonės galės įvažiuoti tik į Vakarinį aplinkkelį arba į Erfurto gatvę. Eismas Lazdynų tiltu ir Oslo g. atkarpa tarp Lazdynų tilto ir Vakarinio aplinkkelio bus draudžiamas.

Taip pat eismas estakada virš Savanorių pr. žiedo bus draudžiamas. Visos transporto priemonės, atvažiuojančios Tūkstantmečio gatve nuo Naujininkų bus nukreipiamos į Savanorių pr. žiedą, kuriame bus galima išvažiuoti tik į Savanorių prospektą (tiek miesto, tiek Kauno kryptimi).

Eismas Geležinio Vilko gatvės atkarpoje tarp Savanorių žiedo ir Pedagoginio žiedo bus draudžiamas.T. Narbuto gatve įvažiavimas į Pedagoginio žiedą bus draudžiamas.Geležinio Vilko gatve pietų kryptimi (nuo Baltupių) transporto priemonės galės važiuoti tik į Žalgirio g. arba į Ukmergės g.

Ukmergės gatvės atkarpoje tarp Ozo g. ir Geležinio Vilko g. eismas bus draudžiamas. Ukmergės gatvėje pietų kryptimi (iš Fabijoniškių) važiuojančios transporto priemonės bus nukreipiamos į Ozo gatvę, iš kur galės važiuoti tiek link Viršuliškių, tiek link Žirmūnų. Kalvarijų gatvėje pietų kryptimi (iš Baltupių) važiuojančios transporto priemonės ties sankryža su Žalgirio gatve galės važiuoti tik į kairę (link Tuskulėnų g.) arba į dešinę (link Geležinio Vilko g.). Transporto priemonės, ribojimų metu važiuosiančios Kalvarijų g. atkarpa nuo Žalgirio g. link Konstitucijos pr., bus nukreipiamos į Lvivo gatvę.

Ribojimų metu nuo 6.30 iki 12 val. viešasis transportas kursuos pagal suplanuotus tvarkaraščius, tačiau galimi vėlavimai. Tam tikru metu viešojo transporto eismas laikinai minėtose gatvėse ar jų atkarpose gali būti sustabdytas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749