Vietnamo GP etapas numatytas 2020 metais (4)

Vietnamo GP etapas numatytas 2020 metais
logo 2018 Spalio 08 d. 13:29, Pirelli / LAT Images

„Formulės-1“ lenktynių direktorius Charlie Whitingas papasakojo, kad F-1 vadovybė numato Vietnamo GP miesto trasos lenktynes surengti jau 2020 metais.

Pirmą kartą apie F-1 savininkų iš „Liberty Media“ planus surengti etapą Vietname tapo žinoma 2017 metų spalį. Šaltinių teigimu, numatoma, kad varžybos miesto gatvėmis įvyks Vietnamo sostinėje Hanojuje.

Spaudai tapo žinoma, kad oficialus pranešimas apie lenktynių Vietname datą bus padarytas lapkritį. Prieš etapą Suzukoje Charlie Whitingas apsilankė Hanojuje ir papasakojo, kad vieta lenktynėms jau parinkta – ji yra 12 kilometrų į vakarus nuo sostinės centro.

„Kažkokios realios pažangos trasos statybose nėra, bet aikštelė tam jau parinkta, - sakė Whitingas.- Situacija yra projektavimo pabaigos stadijoje ir kiek man žinoma, jie yra nusiteikę lenktynes surengti jau 2020 metais. Iš patirties galiu pasakyti, tai neturėtų tapti problema“.

Whitingas patvirtino, kad trasa bus išdėstyta iš dalies jau esančiais keliais, bet bus ir specialiai lenktynėms pastatytas ruožas.

„Daugiausiai tai bus jau esančios gatvės, bet bus ir atkarpa, kuri dar nėra pastatyta, - aiškino jis. – Tai atvira aikštelė, kurioje bus statomi techninio aptarnavimo juostos pastatai. Ten bus pastatyta ir dalis trasos, kuri šiandien neegzistuoja. Po lenktynių ji tarnaus kaip naujas kelias“.

Anksčiau čempionato vadovai yra paskelbę, kad 2020 metų planuose yra ir lenktynės Majamyje – dar vienas naujas etapas, kuriam taip pat reikės surasti vietą F-1 pasaulio čempionato kalendoriuje.

Komentarai (4)


deivec
| 2018 Spalio 08 d. 21:11
bus kaip su Koreja...
A85
| 2018 Spalio 08 d. 15:31
Life
| 2018 Spalio 08 d. 14:56

Neįtikėtina, kaip tokia skurdi valstybė rengs F-1 etapą, tribūnos turbūt bus iš kartono sukaltos, o važiuos ant žvyro dangos. :D

Vietnamas dabar yra tai, kas buvo Kinija prieš kokius 10-15 metų - pigios darbo jėgos šalis, kuri pasuko socialistinio kapitalizmo link, kuriai reikia gerint savo įvaizdį ir pritraukt investuotojus. Grubiai tariant - pranešt apie save pasauliui, kad jie yra saugi šalis daryt biznį plius skatint turizmą. Kadangi ten autoritarizmas, tai no-problem surinkt pinigų etapui surengt. Na, mastas gal kiek mažesnis, bet šaliai su beveik 100M gyventojų, tai nėra kažkoks kosmosas, kai viskas iš biudžeto finansuojama.
Life
| 2018 Spalio 08 d. 14:56
Neįtikėtina, kaip tokia skurdi valstybė rengs F-1 etapą, tribūnos turbūt bus iš kartono sukaltos, o važiuos ant žvyro dangos. :D
A85
| 2018 Spalio 08 d. 14:00
Šiaip, kad jau būtų visiškai pasaulio čempionatas, reikėtų grįžt į Afriką. Bet PAR, matyt, pinigais nelyja, Kyalami turi Grade 2 licencija, bet įdomu kiek Grade 1 reikia, o daugiau Grade 2 trasų Afrikoj visai nėra.
×

F-1.lt pulsas