Vilniaus gatvėse pasirodė pirmieji autonominiai automobiliai (1)

Vilniaus gatvėse pasirodė pirmieji autonominiai automobiliai
logo Birželio 29 d. 10:29, Pexels

Nuo šios savaitės Lietuvos sostinės centre pradėjo veikti „Iki Lietuva“ autonominiai prekių pristatymo automobiliai.

Vilnius tapo pirmuoju miestu Europoje, kuriame autonominės transporto priemonės buvo įdarbintos realiomis eismo sąlygomis.

Vienas tokių automobilių dar rudenį judėjo Vilniaus Balsių rajone, tokiu būdu buvo patikrintas šių transporto priemonių saugumas. Šie autonominiai automobiliai buvo įvertinti kaip saugūs.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
IP: ca1c225 | 07/08 16:59 Atsakyti
feikų feikas. Tesla prieš kelis metus pradėjo bandymus Lietuvoj (ir ne tik, bet neesmė), esmė kad su lietuviškais keliais, jų ženklinimu, lopymais, "nuskustom linijom" ir pan, autopilotas nesusitvarko ir nesusitvarkys kol nebus normalaus komunikavimo tarp kelio infrastruktūros ir automobilių ir tarp automobilių. Šitas PR'as yra visiškas gaidys, nes nemini kad greičiausiai tie autonominiai bus "pre-programmed" variantai, ir bus naudojami tik tam tikrose zonose. Čia šios mūsų "moderniosios" valdžios įprotis pijarintis ir kabinti makaronus ant ausų, nors realiai tai vadinama "naglai malti šš". Tikiuosi nuo sekančios kadencijos Seime šitie šššmaliai bus per patrankos šūvį.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749