Vokietijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1 (58)

Vokietijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1
logo 2013 Liepos 05 d. 12:41, Mercedes
Pirmosiose Vokietijos GP penktadienio treniruotėse tempą diktavo „Mercedes“ komandos lenktynininkų pora Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas.
Į rezultatų lentelės viršūnę „Sidabrinių strėlių“ atstovai išsiveržė įpusėjus sesijai, ir vėliau varžėsi tik tarpusavyje, dažnai besikeisdami lyderio pozicija.
Šią treniruočių sesiją iš esmės praleido „Ferrari“ pilotas Fernando Alonso. Ispanas dėl bolido elektronikos sutrikimų net neįveikė greitojo rato. Jis pradėjo, bet nebaigė dviejų ratų, abiejų jų metu patirdamas, iš pažiūros, identiškus gedimus.
Antrosiose treniruotės Vokietijoje bus rengiamos 15.00–16.30 val. Lietuvos laiku.


Komentarai (58)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
fromUK
| 07/06 13:14 Atsakyti
sennheis> nieko gero 2 is 3 ? Tu ar siap obuolys ar gimei su negalia?
Ainius Super
| 07/05 21:27 Atsakyti
idomu butu matyti f1 2014 Nico rosberg RedBull komandoj :D
Fiero
| 07/05 21:21 Atsakyti
a9>>> sezono metu, kai bandymai uzdrausti, bolido tobulinimo tempas vienas is svarbiausiu dalyku, tai dabar pats pagalvok, ar bolido pagreitejimas po bandymu tikrai neturi jokios itakos, juk pats rasai kad pagreitejimas tik laiko klausimas, o kai tas laikas buna anksciau tai ir yra neleistina PERSVARA... dabar kitos komandos tures bandymus 4 etapais veliau, panasu kad is tu 4 etapu bus 3 pergales mersu saskaitoj, tai negi ce ne persvara butent del laiko? pries vadindamas kitus bukais be loginio mastymo, pats biski ijunk logika, o ne savo bukuma demonstruok...
Tech
| 07/05 19:08 Atsakyti
a9> atsakyk i klausima, - kuri komanda yra tavo fovarite, bei kuris pilotas? :) tada butu galima pakalbeti ir apie logika ;)
a9
| 07/05 18:31 Atsakyti
Tautvydas Malinauskas> Nežinau ar turėjo, o jei turėjo, kokią įtaką turėjo. Teigiu, kad nepriklausomai nuo tų bandymų Mercedes būtų pasiekią esamą formą, tai buvo tik laiko klausimas. Padangų dėvėjimosi problema nesprendžiama vien pravažiuojant kuo daugiau km. Tam reikia išbandyti įvairius bolido reguliavimus, įvairius bolido atnaujinimus. O oficialiai jie nieko to negalėjo daryti Pirelli bandymuose.
Tautvydas Malinauskas
| 07/05 18:10 Atsakyti
a9 > Tai tu nori pasakyt kad tie bandymai neturejo absoliuciai jokios itakos mercedes pagreitejimui ir padangu problemos issprendimui?
a9
| 07/05 17:40 Atsakyti
Tautvydas Malinauskas> Bukumas yra, kada susiejami du faktai nemąstant. Turime 2 faktus: 1) Mercedes dalyvavo padangų bandymuose; 2) po bandymų Mercedes tapo greitesni. Daroma išvada - Mercedes pagreitėjo dėl bandymų. Jūsų nuostabai toks automatinis faktų susiejimas yra bukumo pavyzdys, nemąstymo pavyzdys. Dviejų įvykių asociacijai mąstymo nereikia, tą sugeba ir gyvūnai. O žmogus, skirtingai nei gyvūnai, turi loginį mąstymą, todėl gali analizuoti reiškinius, nustatyti priežastis. Jūs neanalizuojate, nemąstote, o bukai susiejate du reiškinius ir darote klaidingas išvadas.
Tautvydas Malinauskas
| 07/05 17:30 Atsakyti
a9> beje, juk nezinai kokias padangas jie ten bande per tuos bandymus, o apie laisvasias treniruotes ir 1000km labai nusisneketa stipriai. Faktas vienas: Bandymai padejo, daugiau ar maziau padejo, bet nemanau kad jie butu isprende sia padangu problema be slaptu bandymu. Jie turi buti nubausti nes negalejo tokie bandymai buti rengiami. TASKAS
Tautvydas Malinauskas
| 07/05 17:25 Atsakyti
a9> :DD turbut bukesnio, kvailesnio komentaro nesu mates :DD
Misiulis
| 07/05 17:23 Atsakyti
Istikruju atsibodo jau diskutuoti apie ta pati. Is esmes palaukim tu kitu komandu bandymu ir ziuresim ar jie duos naudos mersu atzvilgiu, tada galesime pratesti diskusija. Pagarbiai, Deividas.
×

TOP naujienos