Vokietijos GP: šeštadienio treniruotės

Vokietijos GP: šeštadienio treniruotės
logo 2013 Liepos 06 d. 13:05, Getty Images
Greičiausią ratą didele persvara Vokietijos GP šeštadienio treniruotėse nuvažiavo „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis.
Vokietis, į priekį išsiveržęs paskutinėmis sesijos akimirkomis, daugiau nei puse sekundės pranoko tautietį Nico Rosbergą iš „Mercedes“.
Puikią „Red Bull“ komandos formą Nurburgringo trasoje patvirtino Markas Webberis, kuriam iki antrosios pozicijos pritrūko vos 0,018 sek. Į vieną sekundę šiose treniruotėse sutilpo tik šie trys lenktynininkai.
„Mercedes“ bolidas, tuo tarpu, šiame žiede kol kas atrodo labai nestabiliai. Nenuostabu, kad komanda šiose treniruotėse praleido gana nemažai laiko reguliuodama ir net keisdama kai kurias pakabos dalis. Nepaisant šių pakeitimų, Lewisas Hamiltonas ir paskutiniajame rate sunkiai suvaldė savo bolidą, todėl liko tik septintas.
„Ferrari“ ir „Lotus“ toliau išliko pagarbiu atstumu nuo „Red Bull“ poros bei „Mercedes“ atstovo N. Rosbergo, tačiau išsidėstė labai glaudžiai tarpusavyje. Šių komandų atstovai, panašu, rimtai susikaus dėl pozicijų trečioje ir ketvirtoje starto eilėse.
Vokietijos GP kvalifikacija Nurburgringe – 15.00 val. Lietuvos laiku.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778