Vyriausybė nepritarė pasiūlymui įpareigoti „Regitrą“ pranešti vairuotojams apie draudimo ir TA pabaigą (5)

Vyriausybė nepritarė pasiūlymui įpareigoti „Regitrą“ pranešti vairuotojams apie draudimo ir TA pabaigą
logo Rugsėjo 07 d. 16:46, Pexels

Vyriausybė nepritarė pateiktam pasiūlymui nuo 2024-ųjų metų sausio mėnesio įpareigoti „Regitrą“ pranešti vairuotojams apie civilinės atsakomybės draudimo ir techninės apžiūros (TA) artėjančią galiojimo pabaigą.

Pataisa būtų įpareigojusi „Regitrą“ pranešti apie tai savininkui likus penkioms darbo dienoms elektroniniu paštu arba žinute. Dabar asmuo apie tai sužino tik pasibaigus draudimo arba TA galiojimui, nes yra sustabdomas automobilio dalyvavimas eisme.

Nuo praėjusių metų vasaros priminimus apie TA galiojimo pabaigą buvo užsisakę 26,7 proc. vairuotojų.Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
xrd
IP: 9528eee | 09/07 21:33 Atsakyti
Įdomu kokie buvo atmazai nepatvirtinti.
xrd
IP: 9528eee | 09/08 10:16 Atsakyti
Sistema jau yra ir veikia, tiesiog ji praneša kada jau pasibaigus TA. Nemanau kad būtų sudėtinga pakeist algoritmą. Įdomu būtų sužinoti kiek biudžetą papildo baudos už pamirštus TA.
Rašytojėlis
IP: ca37f21 | 09/08 06:55 Atsakyti
Vairuoju jau 15 metų, kažkada buvau gavęs sms į ragelį jog TA galiojimas į pabaigą, bet tas buvo gal vieną kartą. Tai su draugais, tai su darbabendriais, tai servise meistriukas paklausia iki kada TA galioja ir nepasimiršta. Nelabai ir reikalinga tiesą sakant, vėl kurk naują sistemą, pinigus leisk programišiams, serveriams, duomenų bazėms, iš draudėjų info rinkti, žiū vėl kas nulauš ir asmeninę info pavogs. Draudėja kasmet likus savaitei iki draudimo pabaigos paskambina ir praneša, plius iškart telefonu ir apie naują draudimo pasiūlymą papasakoja, kiek KASKO, kiek privalomas, kiek pagalba kely kainuoja
Black_Death
IP: 145fddf | 09/11 13:50 Atsakyti
xrd
09/08 10:16

Sistema jau yra ir veikia, tiesiog ji praneša kada jau pasibaigus TA.... skaityti daugiau

Nieko keisti nereikia. Nukopijuoti esancia uzklausa ir pakeisti data, kad sms siustu ne pasibaigus, o baigiantis. Tikrai idomu kokie motyvai, nepadyti to, turbut uz 2min darba neina darbo uzmokescio isisavinti.
o kodėl ne TA kaip Prancūzijoj
IP: 6eabb3b | 09/10 16:04 Atsakyti
kodėl nepadarius TA taip, kaip Prancūzijoje?
yra parašyta TA pabaigos diena, mėnuo ir metai, todėl sustabdžius žmogų patikrinimui, policija prašo pateikti „pilkąją kortelę“, kuri atitinka automobilyje esančią informaciją bei visą informaciją transporto priemonė TA. tai leidžia mums nepamiršti. mes, prancūzai, esame kvaili, bet kartais turime gerų idėjų
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778