W. Buxtonas: L. Hamiltonas dar pademonstruos meistriškumo lygį (27)

W. Buxtonas: L. Hamiltonas dar pademonstruos meistriškumo lygį
logo 2019 Lapkričio 10 d. 09:59, Daimler AG

2006 metais, kai Lewisas Hamiltonas tapo GP2 čempionu, Willas Buxtonas dirbo šios jaunimo serijos spaudos tarnyboje, todėl turėjo galimybę iš arti stebėti jo kelią į viršūnę bemaž penkiolika metų. Dabar W. Buxtonas – oficialaus „Formulės-1“ portalo žurnalistas, kuris neabejoja, kad šeštasis Lewiso titulas – toli gražu ne riba.

Jei kalbėsime apie Lewisą Hamiltoną, tai mane stebina ta, kad sirgaliai dar kartais suabejoja jo sėkme. Tai yra lenktynininkas ir sportininkas, kuris nuolat kelia savo lygį, nuolat dirba su savimi. Kai Lewisas susiduria su tikrai stipriu varžovu, jis koncentruojasi ieškodamas silpnų jo vietų gynyboje ir būdų kaip jį aplenkti.

Net tais metais, kai jis neturėdavo pajėgių varžovų, jam pavykdavo pakilti į visai naują lygį, kai kitiems tekdavo maksimaliai mobilizuotis. Tokiais atvejais jis tampa labai savikritišku ir stengiasi surasti būdą, kaip pasiekti daugiau.

Kai kas mano, kad paskutiniais metais jam trūksta susikaupimo ir kad jis iššvaisto per daug laiko ir pastangų projektams, neturintiems nieko bendro su lenktynėmis – muzikai, madai ar kuriai nors iš daugybės savo verslo idėjų. Bet jei visi šie projektai ir įeina į jo pagrindinių interesų sferą, tai spėčiau, kad dalyvavimas juose tik daro Lewisą stipresniu.

Visi jo varžovai sako, kad juos domina sportas ir tik sportas – bet minutei įsivaizduokite, kaip juos demoralizuoja tai, jog juos lenkia vaikinas, kuriam lenktynės – tik malonumas. Jei Lewisas tikrai turi kitus prioritetus, tai „Formulė-1“ jam – tai kažkas panašaus į atgaivą sielai. Čia jis poilsiauja. Tai ir yra jo milžiniškas pranašumas.

Pats Hamiltonas tvirtina, kad mes dar nematėme, ką jis realiai sugeba trasoje ir jis vis dar yra tikro šedevro paieškose. Žmonės iš artimiausios jo aplinkos spėja, kad jis lenktyniauti dar žada mažiausiai penkerius metus. O gal ir dar ilgiau. Jei 2021 metų reglamentas tikrai leis sukurti bolidą, apie kurį jis seniai svajojo, tai galima nuspėti, jog „Formulėje-1“ jis dar liks visam dešimtmečiui.

Beje, labiausiai jam norisi, kad jis turėtų tikrai stiprius oponentus. Kad varžymasis būtų bent tokio lygio, kaip Fernando Alonso atveju 2007 metais. Lewisas norėtų, kad kažkas panašaus įvyktų tarp jo ir Sebastiano Vettelio – ir nors jie abu vienas kitą labai gerbia, iš tiesų tarp jų niekada nebuvo itin aštrios kovos.

Dabar L. Hamiltonoas mano, kad pagrindiniai jo varžovai bus jaunosios kartos lenktynininkai ir šis iššūkis jį įkvepia ir motyvuoja. Jis nesiruošia paprasčiausiai nugalėtojo palmės šakelę atiduoti tokiems vaikinams kaip Charlesas Leclercas ar Maxas Verstappenas, jis norėtų, kad jie ją tikrai išsikovotų.

Esu įsitikinęs: mes dar pamatysime kaip Lewisas Hamiltonas demonstruoja naują meistriškumo lygį, kadangi jam reikia išsaugoti pasaulio čempiono karūną ateityje, kai „Formulės-1“ istorijoje prasidės nauja era. Aš niekada nemaniau, kad tapsiu liudininku to, kaip kris Michaelio Schumacherio rekordas. O dabar jau susimąstau, kas kitas bus pajėgus pagerinti Lewiso rekordus?..

 


Komentarai (27)
Arnius
| 11/10 15:21 Atsakyti
iXsas
11/10 13:18

YZF, kas dar su vienodu bolidu yra įveikęs tris F1 čempionus?

Tik du iveike,nico jis iveike,kai tas dar nebuvo cempionu,cia tokiu nemazai kas iveike 2,tai tas pats rosbergas,buttonas,alonzo,hamis
Rimvydas Rozenas_2
| 11/10 19:30 Atsakyti
Bukim teisingi:geriausias bolidas.geri strategai,komanda,nepergeriausias draugas=kietas.jei bent 1 dali pašalin tapt sunku
tribeca
| 11/10 21:03 Atsakyti
Iki genialaus lenktyninko pasiekimo truksta wdc titulo su trecia komanda.
iXsas
| 11/10 13:17 Atsakyti
Gal 2021 LH į Ferrarį, kartu su Lecleru? Mažai kas iškovojo titulus su trim skirtingom komandom.
YZF
| 11/10 13:36 Atsakyti
iXsas
11/10 13:22

Beje, stiprius komandos draugus visoj F1 ir už jos ribų matau tris: Maxą, Leclerą, Danielį. Oconas stebuklų nerodė, kažin ar tą patį Bottą įveiktų. Kiek apie Hulkenbergą šnekėtis, kad tik bolido reik. O ar smarkiai laimi prieš Ricciardo?

Pamenu pries Rosbergo isejima, Hamiltonas aiskino kaip jis pasiruoses kovoti vienoje komandoje su bet kuo, o kai pradejo Mersai ieskoti antrojo piloto, tai pradejo verkti kad Bottas butu labai gerai, geriau nieko negali buti. Sklinda kalbos kad siais metais, sprendziant ta pati klausima, Liuse vel smarkiai balsavo uz Botta (gal net ir viesai apie tai snekejo)
Tech
| 11/10 14:52 Atsakyti
Ocona, kuri Cia ta pati kur Perezas du sezonos sutvarke? :))
MS
| 11/11 11:29 Atsakyti
Hamas niekada ir nebus vertinamas tarkim kaip Michaelis ar Senna. Priminkit nors viena etapa, kai jis su 3 pagal pajeguma bolidu dare stebuklus, kaip pvz Misha 1996 Barcelona, Vettelis 2008 Monza. Nes tokio etapo nebuvo, kur jis "outperformino" bolido pajeguma, nuo pat karjeros pradzios vaziavo top komandose. Saviskiai britai netgi jo nevertina, o tai daug ka pasako.
mariusis
| 11/11 12:18 Atsakyti
MS
11/11 12:05

Esu girdejes visai kitaip nei tu. Hamas yra tapes BBC Sportsman Of The Year 2014 metais viena karta. Netgi Hillas juo yra tapes 2 kartus, taip pat kaip Mansell.

Taip nustatai mėgsta ar ne? O jei lieka antras ar trečias, tai vadinas nemėgsta 😂
mariusis
| 11/11 12:19 Atsakyti
Pitlane2018
11/10 19:54

Na jam jau nereikia nieko demonstruot, savo lygiu jau yra su Schumacheriu ir Senna, bet neturėjo tokių tamsių epizodų karjeroje, pripažinkim, kad labai švarus pilotas, todėl jau dabar yra GOAT. O karjera dar nebaigta. Kiek matau, dabar didžiuosiose portaluoserašoma, kad vyšnia ant torto būtų , jei paskutinį titulą iškovotų perėjęs į Ferrari, norėčiau tokio scenarijaus...

Norėtau ir aš, tik tada mūsų saito ne kuriems sveikata sušlubuotų dar labiau 😁
zonker logo rėmėjas
| 11/11 18:19 Atsakyti
MS
11/11 12:05

Esu girdejes visai kitaip nei tu. Hamas yra tapes BBC Sportsman Of The Year 2014 metais viena karta. Netgi Hillas juo yra tapes 2 kartus, taip pat kaip Mansell.

OK supratau. Tai jei Britanija turi daug TOP lygio sportsmenu, kaip tenisininka A Mureju, begika Faraha, bokso, futbolo zvaigzdyna ir dar kruva kitu ir jei isrenka kazka kita, o ne Hamiltona, reiskias Britai nevertina Hamiltono? idomus tavo mastymas
×

TOP naujienos