WEC sprendimas koreguoti tvarkaraštį dėl F. Alonso sukėlė sportininkų pasipiktinimą (6)

WEC sprendimas koreguoti tvarkaraštį dėl F. Alonso sukėlė sportininkų pasipiktinimą
logo Vasario 10 d. 00:04, McLaren

WEC nusprendė pakeisti lenktynių Japonijoje datą ir taip suteikti galimybę F-1 pilotui Fernando Alonso sudalyvauti visuose šių metų sezono etapuose. Tiesa, tokiu čempionato sprendimu apsidžiaugė toli gražu ne visi.

WEC oficialiai patvirtino, kad lenktynės Fuji trasoje, Japonijoje, bus surengtos savaite vėliau nei buvo skelbta anksčiau. Tai reiškia, kad jos vyks tą patį savaitgalį kaip ir JAV IMSA finalinės „Petit Le Mans“ varžybos. Būtent dėl šios priežasties lenktynių Japonijoje data anksčiau buvo pakeista.

Paaiškėjus, kad F. Alonso šiemet lenktyniaus ne tik „Formulėje-1“, bet ir WEC, Fuji trasos savininkė „Toyota“ kreipėsi į čempionato vadovus su prašymu pakeisti lenktynių Japonijoje datą. Šis prašymas buvo patenkintas, tad varžybos Fuji trasoje bus surengtos savaite vėliau ir jose galės dalyvauti F. Alonso, kuris prieš tai būtų turėjęs praleisti F-1 lenktynes JAV.

Tokiu WEC sprendimu liko nepatenkinti keli sportininkai, kurie jau buvo pasirašę sutartis su IMSA komandomis ir šių metų antroje pusėje planavo lenktyniauti Amerikoje, „Petit Le Mans“ lenktynėse. Jei pastarųjų data nebus pakeista, dalis sportininkų bus priversti nutraukti sutartis ir pasirinkti vienas iš dviejų lenktynių.

Komentarai (6)


protobokstas
| Vasario 14 d. 21:14
kur tik antakis pasirodo vien bėdos...
ddt
| Vasario 10 d. 18:34
YZF
| Vasario 10 d. 10:29

Tviterio kaubojai. Tegu rasineja tviteryje, patys sau. Parasines ir apsiramins.

As isivaizduoju, kaip tu kaubojintumeisi, jei butu, ju vietoje. Jau butum ir i Delfi "Pilietis" rubrika parases.
Pit Crew
| Vasario 10 d. 17:13
Ne pirmas kartas gi. Massos plomba ir už jo esančių pilotų vietų rokiruotė irgi buvo dėl vieno žmogaus. Anyway, iniciatyvos turbūt ėmėsi pati Toyota, bet Alonso aišku irgi galėjo tarti žodį.
Micius
| Vasario 10 d. 12:29
Pipo Derani :D
YZF
| Vasario 10 d. 10:29
Tviterio kaubojai. Tegu rasineja tviteryje, patys sau. Parasines ir apsiramins.
rimtas7
| Vasario 10 d. 10:16
Draugų tarp sportininkų - nerasi.