„Williams“ ieško, kuo pakeisti P. Lowe (9)

„Williams“ ieško, kuo pakeisti P. Lowe
logo 2019 Liepos 09 d. 11:43, Williams/LAT Photographic

„Williams“ komanda šiuo metu yra labai sudėtingoje padėtyje – gerokai sunkesnėje, nei ji buvo prieš metus. Viena iš pasekmių – kovą komandos technikos direktorius Paddy Lowe išėjo akademinių atostogų ir neseniai buvo patvirtinta, kad atgal į šį darbą jis nebegrįš. Pamaina jam iki šiol nesurasta, nors iš „McLaren“ ekipos pasitraukus Patui Fry, daugelis pradėjo kalbėti apie jo perėjimą į „Williams“.

Komandos vadovo pavaduotoja Claire Williams labai aptakiai atsakinėjo į klausimus apie naująjį technikos direktorių ir pabrėžė, jog kol kas „Williams“ tvarkosi ir be jo. C. Williams nuomone, paskutiniuose etapuose komanda pasiekė šiokios tokios pažangos, o artimiausiu metu (greičiausiai, Vokietijos GP) turės didelių bolido atnaujinimų, kurie turėtų leisti ekipai gerokai pasitempti.

Claire Williams: „Mes esame patenkinti dabartiniais mūsų techniniais vadovais, tačiau svarstome variantus, kurie mums yra pasiekiami ir atitinka mūsų struktūrą. Kai tik priimsime sprendimą ir būsime pasirengę apie tai papasakoti, mes tai būtinai padarysime.

Mes turime susikoncentruoti ties situacija „čia ir dabar“, taip pat galvoti apie savo ateitį – būtent tuo mes esame užsiėmę savo bazėje. Prie uždarų durų vyksta didelis darbas, mes stengiamės užtikrinti „Williams“ judėjimą į priekį – ne 2020 metais, ne 2021 metais, o tiesiog dabar.

Nuo to laiko, kai kovą prasidėjo P. Lowe atostogos, jo funkcijas perėmė talentinga techninė komanda – vyr. konstruktorius, projektavimo skyriaus vadovas ir lenktynių inžinierius.

Manau, jog paskutinėse lenktynėse visi pamatė, kad mes į trasą atvežame naujus elementus, kurių dauguma pasilieka mašinose, nes jie yra efektyvūs ir palaipsniui mažiname atsilikimą nuo varžovų. Ne paslaptis, kad prieš vasaros pertrauką mes pristatysime naujienas, kurios, mūsų manymu, ryškiai pakeis bolido elgesį.

Mes žengiame didžiulius žingsnius teisinga kryptimi ir tai malonu matyti. Žinoma, paskutiniai mėnesiai buvo neįtikėtinai sunkūs visiems „Williams“, tačiau atrodo, kad mes pradėjome judėti reikiama kryptimi. Todėl galima pasakyti, kad mes dabar jaučiamės kur kas užtikrinčiau“.


Komentarai (9)
Accadia
| 07/10 17:17
Po Lowe visi kandidatai atrodo geresni. Tik kas norės kišti galvą į tokią situaciją?
Vamzdiec
| 07/10 10:04
straipsnio pradzia - „Williams“ komanda šiuo metu yra labai sudėtingoje padėtyje – gerokai sunkesnėje, nei ji buvo prieš metus.
pabaiga- Todėl galima pasakyti, kad mes dabar jaučiamės kur kas užtikrinčiau“.
Tipo - dabar jauciasi gerokai uztikrinciau gerokai sunkesnėje padetyje, nei ji buvo prieš metus?
A85 logo rėmėjas
| 07/10 00:12
Šiaip tai galėtų kažką iš vidaus promotint, turi, gi, jie vis tiek turėt kažkokių jaunų alkanų specialistų. Negi nieko neišmoko iš to pačio Loew kaip (ne)daryt vadovaujant bolido kūrimui.
YZF
| 07/09 18:31
deivec
| 2019 Liepos 09 d. 17:24

bet tikrai, ar jiem ne laikas pvz. eiti i koki WEC..ar isvis butu auto sporte tik detaliu tiekeju...
ar dar kai kurie ten girdi...oh Mansell won...ir jauciasi didys....

Jeigu dirba i pliusa, tai kodel jiems kazkur eiti?
Jonaitis
| 07/09 17:45
Klepsidra
| 2019 Liepos 09 d. 16:53

sitame saite yra tikrai ne vienas tinkamai paciuozes kandidatas. tik tiek, kad jie dazniausiai palaiko kita komanda.

Jau issiuntei CV ?
deivec
| 07/09 17:24
bet tikrai, ar jiem ne laikas pvz. eiti i koki WEC..ar isvis butu auto sporte tik detaliu tiekeju...
ar dar kai kurie ten girdi...oh Mansell won...ir jauciasi didys....
Klepsidra
| 07/09 16:53
sitame saite yra tikrai ne vienas tinkamai paciuozes kandidatas. tik tiek, kad jie dazniausiai palaiko kita komanda.
talianas
| 07/09 16:09
Akivaizdu, Williams gyvena savo gyvenimą, džiaugiasi pažanga ir yra formulės trečios "lygos" lyderiai.
Telemetrijus
| 07/09 15:43
Dennis Rodman?
×

F-1.lt pulsas