„Williams“ pratęsė sutartį su pagrindiniu rėmėju (2)

„Williams“ pratęsė sutartį su pagrindiniu rėmėju
logo 2019 Liepos 11 d. 19:51, Williams

„Williams“ komanda paskelbė pratęsusi rėmimo sutartį su pagrindiniu ekipos rėmėju „ROKit“. Naujasis kontraktas baigs galioti 2023 m. gale.

Minėtojo „ROKit“ pagrindinė sritis - mobilieji telefonai ir belaidžio interneto paslaugos. Tiesa, kompanija dirba ir kitose srityse - pavyzdžiui gėrimų.

Nepaisant to, jog „Williams“ komanda šiemet yra lėčiausia rikiuotėje, Jonathanas Kendrickas teigia esąs patenkintas dėmesiu, kurio sulaukė jo kompanija iš reklamos F-1.

„Esu patenkintas tuo, kiek dėmesio sulaukė kompanijos prekinis ženklas ir kiek visa tai mums buvo naudinga. Nusprendžiau remti šią komandą, kad kompanija sulauktų daugiau dėmesio. Sprendimas pasiteisino su kaupu. Rezultatas geresnis nei tikėjomės“, - sakė J. Kendrikas.

„Žinoma, niekas nėra patenkintas tuo, jog komandai dabar prastai sekasi. Bet aš buvau jų gamykloje ir žinau ką jie sugeba. Tai cikliška, ar ne? Kai „Ferrari“ su Jody Scheckteriu iškovojo čempionų titulą 1979 metais, jiems prireikė 20 metų, kad vėl taptų čempionais.“

„Žinau ką jie yra suplanavę ir mačiau ką jie daro. Mes tiesiog turime pasirūpinti finansavimu, ką ir darome. O jie anksčiau ar vėliau sugrįš. Aš tikrai tuo tikiu.“


Komentarai (2)
Rimvydas Rozenas_2
| 07/12 13:48 Atsakyti
Tai ir ju internets tikriaus letas-tai tinka viens kitam:D
YZF
| 07/11 20:42 Atsakyti
Ka i tai musu blogeris? Tikiuosi jam nepasidarys bloga, rasant bloga.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas