WRC. Japonijos ralyje į priekį įsiveržė E. Evansas

WRC. Japonijos ralyje į priekį įsiveržė E. Evansas
logo 2022 Lapkričio 11 d. 11:00, Pexels

Japonijoje vykstančiame ralyje nauju lyderiu tapo „Toyota“ komandos lenktynininkas Elfynas Evansas.

Antrasis dienos ruožas itin nesėkmingai susiklostė keliems sportininkams, ypač „Hyundai“ atstovui Dani Sordo, kurio automobilis užsidegė ir sudegė. Dėl šio incidento buvo atšauktas ir trečiasis greičio ruožas.

Diena prastai prasidėjo ir „Toyota“ lenktynininkui Sebastienui Ogier. Pirmavęs ralyje po pirmojo greičio ruožo, kurį sportininkai įveikė vakar, šiandien prancūzas dėl prakiurusios padangos prarado beveik 3 min. ir palaidojo viltis iškovoti pergalę paskutiniame WRC sezono etape.

Nesėkmingai diena prasidėjo ir „M-Sport“ atstovui Craigui Breenui, kuris vakar buvo antras, o šiandien neišvengė smūgio į barjerus.

Sportininkams įveikus likusius šios dienos greičio ruožus į pirmąją vietą bendroje rezultatų lentelėje pakilo E. Evansas, kuris 3,0 sek. lenkia „Hyundai“ atstovą Thierry Neuville‘į.

Paskutiniame dienos greičio ruože užfiksavęs geriausią rezultatą, čempionas Kalle Rovanpera atsilikimą nuo T. Neuville‘io sumažino iki 2,1 sek. bei padidino persvarą iki 8,8 sek. prieš ketvirtą vietą užimantį kitą „Hyundai“ lenktynininką Ottą Tanaką.

Į penktą vietą pakilo „Toyota“ atstovas Takamoto Katsuta, savo namų ralyje pirmą kartą dalyvaujantis, kaip WRC lenktynininkas.

Japonijos ralyje „M-Sport“ komandai liko atstovauti tik Gusas Greensmithas, kuris po šios dienos greičio ruožų atsidūrė šeštoje vietoje.

Vakar pirmavęs, bet šiandien daug laiko dėl prakiurusios padangos praradęs S. Ogier iš pirmos vietos nukrito į dešimtą.

RezultataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983