WRC. Japonijos ralyje - naujas lyderis

WRC. Japonijos ralyje - naujas lyderis
logo 2022 Lapkričio 12 d. 10:37, Pexels

Trečią Japonijos ralio dieną iš eilės pasikeitė varžybų lyderis. Po šios dienos greičio ruožų į pirmąją vietą pakilo „Hyundai“ lenktynininkas Thierry Neuville‘is.

Po vakarykštės dienos, ralyje pirmavo „Toyota“ atstovas Elfynas Evansas. Sportininkas turėjo 3 sek. persvarą prieš T. Neuville‘į, o vienu metu ją buvo padidinęs iki 6,5 sek. Bet šeštadienio popietę E. Evansas neprilygo varžovui greičiu. T. Neuville‘is ne tik pavijo „Toyota“ atstovą, bet aplenkęs jį dar įgijo 4 sek. persvarą ir dabar pirmauja Japonijos ralyje.

Ši diena nesėkmingai susiklostė šių metų čempionui Kalle Rovanperai. Po vakarykštės dienos buvęs trečias, šiandien suomis viename greičio ruože prakirto padangą ir dėl to prarado kelias minutes. Suomiui taip pat teko remontuoti savo automobilį. Dėl to jis pavėlavo į vieną iš greičio ruožų ir dar gavo minutę baudos. Praradęs daug laiko, K. Rovanpera nukrito už pirmojo dešimtuko ribos, į vienuoliktą vietą.

Pasinaudojęs varžovo nesėkme, į trečią vietą pakilo antrasis „Hyundai“ komandos sportininkas Ottas Tanakas. Estas beveik 40 sek. atsilieka nuo ralyje pirmaujančio komandos draugo T. Neuville‘io ir 24,6 sek. lenkia „Toyota“ atstovą ir vietos herojų Takamoto Katsutą.

Pirmąją ralio dieną pirmavęs, bet vėliau dėl prakiurusios padangos ne vieną  minutę ir poziciją praradęs Sebastienas Ogier šiandien kilo rikiuote aukštyn. PrancÅ«zas dabar užima penktą vietą ir 38,7 sek. lenkia vienintelį likusį „M-Sport“ atstovą Gusą Greensmithą, kuris šiandien po pietų turėjo problemų su vairo stiprintuvu.

RezultataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821