WRC. K. Rovanpera tolsta nuo varžovų Safario ralyje

WRC. K. Rovanpera tolsta nuo varžovų Safario ralyje
logo Birželio 25 d. 17:38, Jaanus Ree / Red Bull Content Pool

Čempionato lyderis Kalle Rovanpera padidino persvarą prieš varžovus ir artėja prie dar vienos pergalės šių metų sezone Safario ralyje.

Priešingai nei suomiui, diena itin nesėkmingai susiklostė „Hyundai“ lenktynininkui Thierry Neuville‘iui. Belgas, aplenkęs „Toyota“ atstovą Takamoto Katsuta ir pakilęs į trečią vietą, paskutiniame dienos greičio ruože patyrė avariją ir pasitraukė iš tolimesnės kovos.

Dėl aukštų pozicijų nebekovoja ir kitas „Hyundai“ atstovas Ottas Tanakas, šiandien susidūręs su technikos gedimu.

Rimtesnių problemų išvengė trečiasis „Hyundai“ lenktynininkas Oliveris Solbergas. Nors švedas ir kliudė T. Neuville‘io automobilį, jam pavyko pasiekti finišą. Sportininkas po šios dienos greičio ruožų užima penktą vietą bendroje rezultatų lentelėje.

Safario ralyje kartojasi šiemet jau ne kartą matytas scenarijus. Jei dauguma sportininkų susiduria su įvairiomis problemomis ar patenka į avarijas, čempionato lyderis K. Rovanpera artėja prie dar vienos pergalės. Suomis šiandien komandos draugą Elfyną Evansą pranoko 16,6 sek. ir bendroje rezultatų lentelėje dabar jį lenkia 40,3 sek.

Tuo tarpu trečiasis „Toyota“ lenktynininkas T. Katsuta, po T. Neuville‘io avarijos, vėl užima trečią vietą. O ketvirtoje vietoje dar vienas „Toyota“ sportininkas - Sebastienas Ogier.

Trasos maršalų darbu liko itin pasipiktinęs „M-Sport“ lenktynininkas Gusas Greensmithas. Po to, kai sportininkas apsivertė viename iš greičio ruožų, vietoje to, kad padėtų jam ir jo šturmanui išsivaduoti iš apvirtusio automobilio, maršalai filmavo ir nieko nedarė.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas