WRC. Monte Karlo ralyje į priekį išsiveržė S.Loebas (2)

WRC. Monte Karlo ralyje į priekį išsiveržė S.Loebas
logo Sausio 21 d. 21:51, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Po antrosios Monte Karlo ralio dienos į pirmąją vietą pakilo „M-Sport“ komandos lenktynininkas Sebastienas Loebas, kuris antroje vietoje esantį Sebastieną Ogier lenkia beveik 10 sek.

Abu Sebastienai kol kas yra nepralenkiami Monte Karlo ralyje. Jei vakar buvo greičiausias Ogier, tai šiandien varžovus greičiu lenkė Loebas.

Šiandien S. Loebas buvo greičiausias keturiuose iš šešių greičio ruožų. O paskutiniame, aštuntame, užfiksavo tik ketvirtą rezultatą. Įdomu tai, kad S. Loebas tapo vyriausiu sportininku, tapusiu ralio lyderiu.

S. Ogier vienu metu buvo praradęs poziciją ir komandos draugui Elfynui Evansui, kurią prancūzui pavyko susigrąžinti antroje dienos pusėje.

Atkakli kova vyksta tarp ketvirtą ir septintą vietas užimančių sportininkų. Dėl aukštesnių pozicijų kovoja „Hyundai“ duetas Thierry Neuville‘is ir Ottas Tanakas su „M-Sport“ lenktynininkais Craigu Breenu ir Gusu Greensmithu.

Paskutiniame dienos greičio ruože O. Tanakui pavyko aplenkti C. Breeną ir pakilti pozicija aukštyn. Estas nuo komandos draugo T. Neuville‘io atsilieka 8,9 sek., tuo tarpu C. Breenas lenkia komandos draugą G. Greensmithą 9,2 sek.

Šiandien labiausiai nepasisekė „M-Sport“ sportininkui Adrien Fourmaux. Buvęs ketvirtas po pirmų dviejų greičio ruožų, prancūzas trečiame padarė klaidą, nulėkė nuo kelio ir kelis kartus vertėsi. Iš sumaitoto automobilio tiek sportininkas, tiek jo šturmanas išlipo patys ir rimtesnių traumų nepatyrė, bet baigė pasirodymą Monte Karlo ralyje.

Pozicijos po 8 greičio ruožų:

  1. S. Loebas (M-Sport Ford) 1h22:49,0,
  2. S. Ogier (Toyota) +9,9
  3. E. Evansas (Toyota) +22,0
  4. T. Neuville‘is (Hyundai) +47,8
  5. O. Tanakas (Hyundai) +56,7
  6. C. Breenas (M-Sport Ford) +59,2
  7. G. Greensmithas (M-Sport Ford) +1:08,4
  8. T. Katsuta (Toyota) +1:35,9
  9. K. Rovanpera (Toyota) +2:12,8
  10. O. Solbergas (Hyundai) +2:22,9

Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Matosi
IP: bb74d3b | 01/23 00:38 Atsakyti
Kad pirmi metai rali ziuri. Kodel nesakai, kad nuvaziaves į dakara gerai varo ?
Gambini
IP: 3d793b9 | 01/22 14:23 Atsakyti
Bičas atvaro iš Dakaro, sėda į WRC ir pirmas. Talentas. Na įdomu kaip toliau važiuos.
×

TOP naujienos