WRC. Naujojoje Zelandijoje nugalėjęs K. Rovanpera tapo jauniausiu čempionu (1)

WRC. Naujojoje Zelandijoje nugalėjęs K. Rovanpera tapo jauniausiu čempionu
logo Spalio 02 d. 09:46, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Triumfavęs šį savaitgalį vykusiame Naujosios Zelandijos ralyje, vakar 22-ąjį gimtadienį atšventęs „Toyota“ lenktynininkas Kalle Rovanpera tapo jauniausiu WRC čempionu.

Suomiui pakako paskutiniame dienos greičio ruože finišuoti ketvirtoje vietoje, kad anksčiau laiko užsitikrintų čempiono titulą. Šeštą kartą šiemet ralyje nugalėjęs K. Rovanpera už savęs paliko į čempionatą sugrįžusį komandos draugą Sebastieną Ogier ir pagrindinį varžovą, „Hyundai“ lenktynininką Ottą Tanaką.

K. Rovanpera Naujosios Zelandijos ralio lyderiu tapo tik šeštadienį po to, kai iki tol ralyje pirmavęs O. Tanakas susidūrė su problemomis ir buvo nubaustas teisėjų, o komandos draugas Elfynas Evansas patyrė avariją.

Pakilęs į pirmą vietą K. Rovanpera dominavo lyjant lietui. Greičiu pranokęs visus dalyvius paskutiniame greičio ruože, suomis iškovojo pergalę Naujosios Zelandijos ralyje. K. Rovanpera 34,6 sek. pranoko antroje vietoje likusį komandos draugą S. Ogier ir 48,5 sek. trečioje vietoje finišavusį O. Tanaką.

Ketvirta, penkta ir šešta vietos atiteko taip pat „Hyundai“ automobiliais važiavusiems sportininkams. Ketvirtoje liko Thierry Neuville‘is, o Oliveris Solbergas ralį baigė penktas.

Vietos herojus Haydenas Paddonas triumfavo WRC2 klasėje, o bendroje rezultatų lentelėje sportininkas liko šeštoje vietoje.

Finišą septintoje vietoje pasiekė ir Lorenzo Bertelli, pirmą kartą šiemet startavęs galingiausioje klasėje.

RezultataiKomentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
IP: c6a752d | 10/02 14:57 Atsakyti
Šaunuolis Rovanpera. Gaila neįsiminiau čia vieno komentavusio, kad tėvas prastūmė ir tai tėčio sūnelis turistas. Norėčiau sužinot jo nuomonę dabar :)
×

TOP naujienos