WRC. Naujosios Zelandijos ralio lyderiu tapo K. Rovanpera

WRC. Naujosios Zelandijos ralio lyderiu tapo K. Rovanpera
logo Spalio 01 d. 10:18, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Naujojoje Zelandijoje vykstančiame ralyje į pirmą vietą pakilo 22-ąjį gimtadienį šÄ¯ savaitgalį švenčiantis „Toyota“ lenktynininkas Kalle Rovanpera. Suomis puse minutės lenkia komandos draugą Sebastieną Ogier.

Ketvirtadienį ir penktadienį ralyje pirmavo „Hyundai“ atstovas Ottas Tanakas. Bet estas, kaip ir jo komandos draugas Thierry Neuville‘is, buvo net du kartus nubausti laiko baudomis už netinkamą hibridinės sistemos panaudojimą. O tai nutiko, kaip paaiškėjo, dėl komandos inžinierių klaidos.

Kurį laiką ralyje pirmavo „Toyota“ lenktynininkas Elfynas Evansas, bet britas patyrė avariją ir pasitraukė iš tolimesnės kovos. Toks pat likimas ištiko ir „M-Sport“ atstovą Gusą Greensmithą, kuris taip pat patyrė avariją, o jo komanda kol kas nėra tikra ar pavyks suremontuoti jo automobilį iki ralio Ispanijoje.

Pradėjus lyti, Naujosios Zelandijos ralyje ėmė dominuoti ir į pirmąją vietą pakilo čempionato lyderis K. Rovanpera. Suomiui idealiai užbaigti dieną sutrukdė tik „M-Sport“ lenktynininkas Craigas Breenas, užfiksavęs geriausią rezultatą paskutiniame dienos greičio ruože.

K. Rovanpera gali sau gimtadienio proga įteikti puikią dovaną - čempiono titulą. Viskas ko jam reikia, tai šiame ralyje iškovoti 8 taškais daugiau nei O. Tanakas, kuris iš pirmos vietos nukrito į trečią ir nuo ralio lyderio atsilieka 46 sek.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas