WRC. Paskutiniame sezono ralyje - T. Neuville‘io pergalė ir „Hyundai“ dublis

WRC. Paskutiniame sezono ralyje - T. Neuville‘io pergalė ir „Hyundai“ dublis
logo 2022 Lapkričio 13 d. 10:21, Pixabay

Paskutiniame šių metų WRC sezono ralyje, surengtame Japonijoje, pergalę iškovojo Thierry Neuville‘is. O Ottui Tanakui finišavus antroje vietoje, „Hyundai“ komanda šventė dublį.

Prieš įveikiant paskutinius ralio greičio ruožus, T. Neuville‘is po vakarykščių važiavimų turėjo 4 sek. persvarą prieš „Toyota“ atstovą Elfyną Evansą.

Kadangi šiandienai buvo prognozuojamas lietus, išsiskyrė dviejų lyderių taktikos. T. Neuville‘is likusiems greičio ruožams pasirinko dvi lietaus, dvi kietos sudėties ir dvi minkštos sudėties padangas. Tuo tarpu E. Evansas atsisakė lietaus padangų. Ir ši taktika „Toyota“ atstovui kurį laiką buvo naudinga, nes jam pavyko sumažinti atsilikimą nuo lyderio iki 0,6 sek.

E. Evanso kova dėl pergalės vis dėlto baigėsi viename iš greičio ruožų, kai dėl klaidos per plačiai įveikė vieną iš posūkių ir pradūrė padangą. Dėl to sportininkas prarado daug laiko ir palaidojo bet kokias viltis nugalėti.

Po „Toyota“ lenktynininko nesėkmės, T. Neuville‘is nesunkiai nugalėjo Japonijos ralyje, antroje vietoje likusį komandos draugą O. Tanaką, kuris palieka „Hyundai“, aplenkęs daugiau nei minute.

Komandos draugo nesėkme pasinaudojęs Takamoto Katsuta, savo namų ralyje iškovojęs prizinę trečią vietą.

Kitas „Toyota“ lenktynininkas Sebastienas Ogier ralyje pirmavo po pirmosios važiavimų dienos. Bet vėliau pradūręs padangą ir praradęs daug laiko, nusirito rikiuote žemyn. Prancūzui vis dėlto pavyko įveikti ne vieną varžovą. Nestokojęs greičio paskutiniame sezono etape, S. Ogier Japonijos ralį baigė ketvirtas, o paskutinę dieną padangą pradūręs E. Evansas užbaigė penketuką.

Su įvairiomis problemomis susidūręs ir vienintelis Japonijos ralyje likęs „M-Sport“ atstovas Gusas Greensmithas finišą pasiekė šeštas. Tuo tarpu kurį laiką pirmame trejetuke buvęs, bet problemų taip pat neišvengęs šių metų čempionas Kalle Rovanpera sezoną užbaigė dvyliktoje vietoje.

RezultataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332