WRC. Paskutiniame sezono ralyje - T. Neuville‘io pergalė ir „Hyundai“ dublis (4)

WRC. Paskutiniame sezono ralyje - T. Neuville‘io pergalė ir „Hyundai“ dublis
logo 2022 Lapkričio 13 d. 10:21, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Paskutiniame šių metų WRC sezono ralyje, surengtame Japonijoje, pergalę iškovojo Thierry Neuville‘is. O Ottui Tanakui finišavus antroje vietoje, „Hyundai“ komanda šventė dublį.

Prieš įveikiant paskutinius ralio greičio ruožus, T. Neuville‘is po vakarykščių važiavimų turėjo 4 sek. persvarą prieš „Toyota“ atstovą Elfyną Evansą.

Kadangi šiandienai buvo prognozuojamas lietus, išsiskyrė dviejų lyderių taktikos. T. Neuville‘is likusiems greičio ruožams pasirinko dvi lietaus, dvi kietos sudėties ir dvi minkštos sudėties padangas. Tuo tarpu E. Evansas atsisakė lietaus padangų. Ir ši taktika „Toyota“ atstovui kurį laiką buvo naudinga, nes jam pavyko sumažinti atsilikimą nuo lyderio iki 0,6 sek.

E. Evanso kova dėl pergalės vis dėlto baigėsi viename iš greičio ruožų, kai dėl klaidos per plačiai įveikė vieną iš posūkių ir pradūrė padangą. Dėl to sportininkas prarado daug laiko ir palaidojo bet kokias viltis nugalėti.

Po „Toyota“ lenktynininko nesėkmės, T. Neuville‘is nesunkiai nugalėjo Japonijos ralyje, antroje vietoje likusį komandos draugą O. Tanaką, kuris palieka „Hyundai“, aplenkęs daugiau nei minute.

Komandos draugo nesėkme pasinaudojęs Takamoto Katsuta, savo namų ralyje iškovojęs prizinę trečią vietą.

Kitas „Toyota“ lenktynininkas Sebastienas Ogier ralyje pirmavo po pirmosios važiavimų dienos. Bet vėliau pradūręs padangą ir praradęs daug laiko, nusirito rikiuote žemyn. Prancūzui vis dėlto pavyko įveikti ne vieną varžovą. Nestokojęs greičio paskutiniame sezono etape, S. Ogier Japonijos ralį baigė ketvirtas, o paskutinę dieną padangą pradūręs E. Evansas užbaigė penketuką.

Su įvairiomis problemomis susidūręs ir vienintelis Japonijos ralyje likęs „M-Sport“ atstovas Gusas Greensmithas finišą pasiekė šeštas. Tuo tarpu kurį laiką pirmame trejetuke buvęs, bet problemų taip pat neišvengęs šių metų čempionas Kalle Rovanpera sezoną užbaigė dvyliktoje vietoje.

RezultataiKomentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
IP: ca1c225 | 11/13 19:19 Atsakyti
Breen'ui du paskutiniai greičio ruožai buvo kaip kompensacija už visas nesekmes šiemet. Ėjo va bank su lietaus padangom, tai bent pasimėgavo.
Yes7
IP: bad0926 | 11/13 16:05 Atsakyti
Kodėl nematyti, negirdėti? Visi rodyti transliacijoje power stage ir matyti, ir girdėti ne kartą, visi jau uzsirekomendave vienur ar kitur kaip tikrai neblogi vairuotojai. Jei kažkam jie nematyti ir negirdėti, tai kam juos ir minėti, juk tai vienas iš labai retų pasirodymu, praktiškai visiškai neapsakantis vairuotojų gebėjimų, o tiesiog atsitiktinumas, kurių pasitaiko visose sporto šakose, tad čia paminėti, jie čia ir pamiršti būtų. Tas kas domisi šiuo sportu, visus ar bent didžiąją dalį žino, kas mažiau domisi, nelabai ir svarbu tai.
Hat
IP: a1864ae | 11/13 13:33 Atsakyti
O kur galutine lentele?
B1b2B3
IP: 6161941 | 11/13 12:12 Atsakyti
Paskutinį greičio ruožą, kur papildomi taškai skiriami, daug įdomybių buvo, taškus ėmė nematyti/negirdėti draiveriai, kodėl pilnai f-1.lt su tuo nedirba, kad galutinai visą straipsnį parašyt, kone įdomiausias vietas praleidžia...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas