WRC. Safario ralį sėkmingai pradėjo S. Ogier, o K. Rovanperai vos viskas nesibaigė avarija

WRC. Safario ralį sėkmingai pradėjo S. Ogier, o K. Rovanperai vos viskas nesibaigė avarija
logo 2022 Birželio 23 d. 21:08, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Čempionato lyderiui ir „Toyota“ lenktynininkui Kalle Rovamperai Safario ralis Kenijoje galėjo pasibaigti vos prasidėjęs, kai suomis vos neapsivertė viename iš posūkių pirmame greičio ruože.

Būtent K. Rovanpera ir „Hyundai“ lenktynininkas Thierry Neuville‘is kartu pradėjo pirmąjį ralio greičio ruožą. Atvažiavus į pirmąjį posūkį suomio automobilis kliudė griovį ir vos nepasivertė. Sportininkas išvengė avarijos ir pasiekė finišą, tiesa ne be pasekmių. Viena iš galinių padangų nusimovė nuo ratlankio ir apgadino automobilį. Galų gale K. Rovanpera nusileido 11,6 sek. komandos draugui Sebastienui Ogier, kuris užfiksavo geriausią rezultatą.

Minėtasis S. Ogier vos 0,6 sek. pranoko greičiausią „Hyundai“ sportininką T. Neuville‘į. O 1,1 sek. nuo prancūzo atsilikęs kitas „Hyundai“ sportininkas Ottas Tanakas pirmąjį ralio greičio ruožą baigė trečias.

Į WRC vėl sugrįžo ir kitas Sebastienas - Loebas. Prancūzas nebuvo pats greičiausias. Sportininkas liko penktas ir 0,6 sek. atsiliko nuo ketvirtą rezultatą užfiksavusio „Toyota“ lenktynininko Elfyno Evanso. Tačiau S. Loebas buvo greičiausias tarp „M-Sport“ komandos sportininkų.

Pernai Safario ralyje savo pirmą prizinę vietą WRC čempionate iškovojęs Takamoto Katsuta nuo S. Loebo atsiliko vos 0,1 sek. ir pirmąją ralio dieną baigė šeštas, bet greičiu pranoko kitus „M-Sport“ lenktynininkus Craigą Breeną ir Gusą Greensmithą.

Rezultatai po pirmojo greičio ruožo:

 1. S. Ogier (Toyota) 3:18.8
 2. T. Neuville‘is (Hyundai) +0,6
 3. O. Tanakas (Hyundai) +1,1
 4. E. Evansas (Toyota) +1,2
 5. S. Loebas (M-Sport Ford) +1,8
 6. T. Katsuta (Toyota) +1,9
 7. C. Breenas (M-Sport Ford) +4,4
 8. G. Greensmithas (M-Sport Ford) +4,7
 9. O. Solbergas (Hyundai) +5,8
 10. A. Fourmaux (M-Sport Ford) +7,1
 11. K. Rovanpera (Toyota) +11,6


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778