WRC. Safario ralyje dominavo „Toyota“, K. Rovanpera iškovojo dar vieną pergalę

WRC. Safario ralyje dominavo „Toyota“, K. Rovanpera iškovojo dar vieną pergalę
logo Birželio 26 d. 16:25, Jaanus Ree / Red Bull Content Pool

Kalle Rovanpera iškovojo dar vieną pergalę šių metų WRC sezone nugalėjęs šį savaitgalį Kenijoje surengtame Safario ralyje. Tuo tarpu suomio atstovaujama „Toyota“ komanda iškovojo pirmas keturias vietas.

K. Rovanpera artimiausią varžovą, komandos draugą, Elfyną Evansą aplenkė 52,8 sek. Takamoto Katsuta antrus metus iš eilės Safario ralyje iškovojo prizinę vietą finišavęs trečias. O ketvirtoje vietoje ralį baigė daugkartinis čempionas Sebastienas Ogier.

Kadangi pagrindinis K. Rovanperos varžovas kovoje dėl titulo Thierry Neuville‘is finišavo tik penktas, suomis varžovą lenktynininkų įskaitoje jau lenkia 65 taškais. Tuo tarpu konstruktorių įskaitoje „Toyota“ persvarą prieš „Hyundai“ padidino iki 62 taškų.

Minėtam K. Rovanperai ralis galėjo pasibaigti jau pirmąją dieną, kai greičio ruože sportininkas vos neapsivertė. Sportininkas buvo atsidūręs už pirmojo dešimtuko ribos, bet jau antrąją ralio dieną suomis nestokojo greičio ir pasinaudojęs tuo, jog varžovai susidūrė su problemomis, įsiveržė į priekį. Po šeštadienio greičio ruožų K. Rovanpera buvo įgijęs 40 sek. persvarą prieš artimiausią varžovą, o šiandien persvarą dar labiau padidino ir iškovojo pergalę.

Jei „Toyota“ dominavo Safario ralyje, tai „Hyundai“ turėjo begales problemų. Į medį atsitrenkęs ir įvairių problemų neišvengęs T. Neuville‘is sugebėjo finišuoti penktas. Tuo tarpu kurį laiką dėl prizinės vietos kovojęs Ottas Tanakas dėl technikos gedimo buvo priverstas pasitraukti du kartus. Problemų neišvengė ir Oliveris Solbergas, dėl kurio sustojusio automobilio buvo sustabdyti važiavimai viename iš greičio ruožų.

Kaip ir „Hyundai“, panašiai scenarijus susiklostė „M-Sport“ komandai. Craigas Breenas, turėjęs mažiausiai problemų tarp komandos draugų, finišavo šeštas.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos