WRC. Safario ralyje į priekį įsiveržė K. Rovanpera (1)

WRC. Safario ralyje į priekį įsiveržė K. Rovanpera
logo Birželio 24 d. 18:09, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Po to, kai dalis sportininkų susidūrė su problemomis ar visai pasitraukė iš tolimesnės kovos, čempionato lyderis Kalle Rovanpera pakilo į pirmą vietą Safario ralyje, Kenijoje.

Antroji ralio diena buvo itin nesėkminga „M-Sport“ komandai. Į čempionatą trumpam sugrįžęs Sebastienas Loebas pasitraukė iš tolimesnės kovos dėl variklio gedimo pirmoje dienos pusėje. O vėliau su problemomis susidūrė ir taip pat iš kovos pasitraukė kiti minėtos ekipos sportininkai Adrienas Fourmaux bei Craigas Breenas.

Sėkmė dienos pabaigoje nusisuko ir nuo kito WRC čempiono Sebastieno Ogier. Prancūzas pradūrė padangą, kurią turėjo pasikeisti. Praradęs daug svarbaus laiko, S. Ogier iš pirmos vietos nukrito į šeštą.

Kurį laiką buvęs ketvirtas, K. Rovanpera dieną užbaigė pirmoje vietoje ir dabar 22,4 sek. lenkia komandos draugą Elfyną Evansą.

25 sek. nuo lyderio atsilieka greičiausias „Hyundai“ komandos atstovas Ottas Tanakas, kuris tik 1,3 sek. lenkia kitą „Toyota“ ekipos atstovą Takamoto Katsutą.

Penktą vietą kol kas užima antrasis „Hyundai“ sportininkas Thierry Neuville‘is. Bet problemų šiandien neišvengęs belgas nuo lyderio jau atsilieka beveik minute.

Rezultatai po 7 greičio ruožųKomentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rasytojelis
IP: 2220a40 | 06/25 01:37 Atsakyti
Full attack Tanakai! Paimk tą suomį!
×

TOP naujienos