Z. Brownas: D. Ricciardo nepateisino mūsų lūkesčių

Z. Brownas: D. Ricciardo nepateisino mūsų lūkesčių
logo 2022 Gegužės 24 d. 12:26, Pirelli

McLaren“ vadovas Zakas Brownas pareiškė, kad Danielis Ricciardo kol kas nepateisino nei savo, nei komandos lūkesčių, o jo ekipos draugas Lando Norrias yra akivaizdžiai pranašesnis.

Pernai D. Ricciardo neblizgėjo už „McLaren“ automobilio vairo ir nepanašu, jog šis sezonas australui bus geresnis. Kol kas sportininkas pirmame dešimtuke finišavo ir taškus iškovojo tik vienose lenktynėse - savo namų GP, Australijoje.

Praėjusį savaitgalį Ispanijoje sportininkas kvalifikacijoje iškovojo devintą startinę poziciją, bet finišavo dvyliktas, tad taškų neiškovojo. Australo rezultatas atrodo dar prastesnis atsižvelgus į tai, jog jo komandos draugas Lando Norrisas finišavo pirmame dešimtuke ir tai padarė sirgdamas.

Z. Browno teigimu, akivaizdu, kad L. Norrisas kol kas yra akivaizdžiai geresnis lenktynininkas, bet nepraranda vilties, jog D. Ricciardo anksčiau ar vėliau pavyks susigrąžinti gerą formą.

„Akivaizdu, kad Lando dabar yra pranašesnis. Žinoma, mes norėtume, kad skirtumas tarp Lando ir Danielio būtų mažesnis, kad vyktų atkaklesnė dvikova“, - kalbėjo Z. Brownas.

„Danielis tiesiog nesijaučia gerai ir patogiai pilotuodamas mūsų automobilį. Mes, iš savo pusės, darome viską ką galime, bet, taip, praėjęs savaitgalis buvo nuviliantis.“

Z. Brownas neslepia, kad australo iki šiol pademonstruoti rezultatai nėra tokie, kokių tikėjosi komanda.

„Jei pamirštume pergalę Monzoje ir dar kelias lenktynes, jis kol kas nepateisino nei savo, nei mūsų lūkesčių. Manau, kad tokiais atvejais belieka toliau sunkiai dirbti, bendrauti tarpusavyje ir tikėtis, kad tai, kas dabar neveikia, anksčiau ar vėliau suveiks.“

„McLaren“ vadovas pridūrė, kad L. Norriso pranašumas prieš D. Ricciardo tik parodo, koks iš tikrųjų yra geras jaunasis britas.

„Manau, kad tai tik parodo koks iš tikrųjų geras yra Lando. Pažiūrėkite į skirtumus tarp Charleso ir Carloso, Maxo ir Sergio. Skirtumai nėra maži. Manau, kad Lando šiuo metu yra vienas geriausių. O pažiūrėjus į skirtumą tarp jo ir Danielio, tai tik patvirtina.“

Z. Brownas tikisi, kad L. Norrisas, kuriam buvo diagnozuota angina, pasveiks iki šio savaitgalio lenktynių Monake.

„Praėjusį savaitgalį jis stipriai negalavo. Mes net nebuvome tikri, jog gydytojas jam leis lenktyniauti, bet jis startavo. Manau, kad iki lenktynių Monake viskas bus gerai. Kol kas jis nesijaučia puikiai, bet iki lenktynių dar liko kelios dienos. Tad tikiuosi, kad viskas bus gerai.“

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2024 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332