Z. Brownas: F-1 sėkmė Amerikoje nepriklauso nuo JAV ekipos ar sportininko

Z. Brownas: F-1 sėkmė Amerikoje nepriklauso nuo JAV ekipos ar sportininko
logo 2022 Rugsėjo 22 d. 14:09, McLaren F1

McLaren“ vadovas Zakas Brownas nemano, kad F-1 sėkmė Šiaurės Amerikoje priklauso nuo komandos ar lenktynininko iš JAV.

F-1 populiarumas JAV auga jau ne vienerius metus, o kitais metais ten bus surengtos net trys lenktynės. Tačiau praėjo daugiau nei 15 metų nuo tada, kai sportininkas iš JAV startavo visose sezono lenktynėse.

Z. Brownas mano, kad čempionatui būtų naudinga, jei turėtų JAV lenktynininką arba komandą, įsikūrusią Amerikoje, bet F-1 sėkmė nuo to nepriklauso.

„Būtų šaunu, jei čempionate turėtume tiek lenktynininką, tiek komandą, įsikūrusią JAV. Tai dar labiau paskatintų susidomėjimą F-1. Bet šiuo metu neturime nei vieno, nei kito, o pažiūrėkite koks dabar susidomėjimas čempionatu Amerikoje. Taip, norėčiau, kad taip nutiktų, bet nemanau, jog tai privalo įvykti. Nes F-1 populiari Amerikoje ir be jų.“

Įžengti į F-1 su savo komanda norą yra išreiškęs Michaelas Andretti. Tačiau toli gražu ne visos čempionato ekipos nori turėti dar vieną varžovę. Z. Brownas tokias ekipas kaltina trumparegiškumu ir teigia, kad jos galvoja tik apie save.

„Mes į visą tai žiūrime truputi kitaip. Manau, kad tokia komanda, kaip „Andretti“ galėtų padėti šiam sportui augti. Pradžioje dėl to prarastume dalį prizinio fondo pinigų, bet kaip grąžą už tai gautume didesnius TV reitingus ir daugiau rėmėjų iš Šiaurės Amerikos.“

„Tam prieštaraujanti dalis komandų galvoja tik apie save bei savo pelną, bet nesugeba į viską pažiūrėti iš toliau.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778