Z. Brownas: F-1 sėkmė Amerikoje nepriklauso nuo JAV ekipos ar sportininko (3)

Z. Brownas: F-1 sėkmė Amerikoje nepriklauso nuo JAV ekipos ar sportininko
logo Rugsėjo 22 d. 14:09, McLaren F1

McLaren“ vadovas Zakas Brownas nemano, kad F-1 sėkmė Šiaurės Amerikoje priklauso nuo komandos ar lenktynininko iš JAV.

F-1 populiarumas JAV auga jau ne vienerius metus, o kitais metais ten bus surengtos net trys lenktynės. Tačiau praėjo daugiau nei 15 metų nuo tada, kai sportininkas iš JAV startavo visose sezono lenktynėse.

Z. Brownas mano, kad čempionatui būtų naudinga, jei turėtų JAV lenktynininką arba komandą, įsikūrusią Amerikoje, bet F-1 sėkmė nuo to nepriklauso.

„Būtų šaunu, jei čempionate turėtume tiek lenktynininką, tiek komandą, įsikūrusią JAV. Tai dar labiau paskatintų susidomėjimą F-1. Bet šiuo metu neturime nei vieno, nei kito, o pažiūrėkite koks dabar susidomėjimas čempionatu Amerikoje. Taip, norėčiau, kad taip nutiktų, bet nemanau, jog tai privalo įvykti. Nes F-1 populiari Amerikoje ir be jų.“

Įžengti į F-1 su savo komanda norą yra išreiškęs Michaelas Andretti. Tačiau toli gražu ne visos čempionato ekipos nori turėti dar vieną varžovę. Z. Brownas tokias ekipas kaltina trumparegiškumu ir teigia, kad jos galvoja tik apie save.

„Mes į visą tai žiūrime truputi kitaip. Manau, kad tokia komanda, kaip „Andretti“ galėtų padėti šiam sportui augti. Pradžioje dėl to prarastume dalį prizinio fondo pinigų, bet kaip grąžą už tai gautume didesnius TV reitingus ir daugiau rėmėjų iš Šiaurės Amerikos.“

„Tam prieštaraujanti dalis komandų galvoja tik apie save bei savo pelną, bet nesugeba į viską pažiūrėti iš toliau.“Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
TadasE
IP: 5d68ef6 | 09/22 21:03 Atsakyti
Reikia ne šiaip lenktyninko, bet laiminčio lenktyninko. Va tada, tai sprogų JAV rinka.
don Pedro
IP: 4182974 | 09/22 20:06 Atsakyti
Alphas
09/22 16:37

Turbūt Wilkas jau per senas tai suprasti.

nebūtinai.. gali būti jis tiesiog geriau žino vidinę virtuvę. Pagalvokim: čia tų norų ir bandymų su JAV lenktyninkais ne vienas ir ne du buvo.. HAAS komanda veik ideali marketinginiu atžvilgiu: JAV komanda, išlaikoma single JAV pramonininko autosporto entuziasto.. kažko trūksta? taip - iki pilno vaizdo trūksta šioj komandoj JAV lenktynininko. Bet jo nėra!! Kodėl??
Ir kažkodėl, kai kalbama apie autogamintojų atėjimą, tai kalbama apie Europos/Azijos gamintojus. Kažkaip JAV autogigantai netrykšta entuziazmu patekt į F-1..
Alphas
IP: 542b601 | 09/22 16:37 Atsakyti
Turbūt Wilkas jau per senas tai suprasti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas