Z. Brownas: F-1 turėtų pakeisti Kinijos GP tik radusi tam „tinkamas lenktynes“ (5)

Z. Brownas: F-1 turėtų pakeisti Kinijos GP tik radusi tam „tinkamas lenktynes“
logo 2022 Gruodžio 06 d. 16:58, Pirelli

McLaren“ vadovas Zakas Brownas mano, kad Kinijos GP kitais metais turėtų būti pakeistas tik tuo atveju, jei bus rasta tam tinkama pamaina.

Praėjusią savaitę buvo oficialiai paskelbta, kad kitais metais Kinijoje turėjusios įvykti F-1 lenktynės  vis dėlto nebus surengtos.

Atšaukus lenktynes, kurios turėjo vykti Šanchajaus trasoje, kitų metų F-1 tvarkaraštyje tarp etapų Australijoje ir Azerbaidžane atsiras keturių savaičių pertrauka.

Z. Brownas mano, kad etapui Kinijoje nereiktų ieškoti pamainos tik dėl skaičiaus.

„Etapą Kinijoje turėtume pakeisti tik tuo atveju, jei tam rastume tinkamas lenktynes. Į tvarkaraštį neturėtų būti įtrauktas dar vienas etapas tik dėl skaičiaus“, - sakė Z. Brownas.

Paskutinį kartą F-1 lenktynės Kinijoje buvo surengtos 2019 metais. Dėl Covid pandemijos ir galiojančių griežtų taisyklių, čempionato lenktynės minėtoje šalyje nebus rengiamos ketvirtus metus iš eilės.

„Apmaudu, jog negrįšime į Kiniją. Manau, kad tai svarbi rinka mums visiems. Bet aš suprantu, jog ten yra problemų. Tikiuosi, kad jiems pavyks išspręsti visas su Covidu susijusias problemas ir mes galėsime ten sugrįžti 2024 m.“

Iki šiol buvo paminėtos kelios trasos, kuriose būtų galima surengti lenktynes ir taip pakeisti Kinijos GP kitais metais. Jau kurį laiką sklinda kalbos, jog F-1 gali sugrįžti į Portugaliją. Neatmetama galimybė surengti ir varžybas Turkijoje arba Prancūzijoje.

Nors F-1 kitais metais ir negrįš į Kiniją, vis tiek bus surengta rekordiškai daug lenktynių - 23.Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Redbull
IP: 898303a | 12/07 21:29 Atsakyti
Ahh Malaizija viena iš Top trasų būdavo kuri dažniausiai nenuvildavo, tik su šiuolaikiniais bolidais ten nesinorėtų to "tropinio lietaus*
Justas23
IP: d4dc4f0 | 12/07 12:38 Atsakyti
Galėjo apibūdint, kuo pasižymi tas tinkamumas. Asmeniškai tinkamiausia trasa būtų Malaizijos Sepangas, nuostabi trasa, kurioje F1 nebuvo jau nuo 2017 ir logistiškai patogi po etapo Australijoje. Tik gaila, tai mažai tikėtinas variantas.
tik
IP: df514a1 | 12/07 11:32 Atsakyti
Tai gerai
12/07 09:26

Tikrai ir nereikia sugrizti i autokratine komunistine Kinija, pilna yr... skaityti daugiau

neverk
Valerijus
IP: fff6076 | 12/07 10:57 Atsakyti
Vokietijos GP Niurburgringo norisi arba Turkijos :)
Tai gerai
IP: 7d5c2e4 | 12/07 09:26 Atsakyti
Tikrai ir nereikia sugrizti i autokratine komunistine Kinija, pilna yra idomesniu ir normalesniu trasu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas