Z. Brownas: kas pirmaus vidurinėje grupėje? (1)

Z. Brownas: kas pirmaus vidurinėje grupėje?
logo Sausio 07 d. 15:20, McLaren F1

Pokalbyje su „RaceFans“ „McLaren“ vykdomasis direktorius Zakas Brownas kalbėjo apie vidurinės grupės komandų kovą būsimame sezone...

Zakas Brownas: „Skirtumas tarp trečios ir septintos vietų Konstruktorių taurės įskaitoje yra minimalus. Kiekviena iš šių komandų pernai kažkurį laiką pagal greitį būdavo trečia. Iš šiais metais kova bus ne ką mažiau įtempta.

Turint galvoje „Ferrari“ resursus ir naują pilotų sudėtį, jei italų komanda bus greitesnė bei stabilesnė, tai jie yra pajėgūs užimti kur kas aukštesnę vietą nei šeštoji, kaip praėjusiais metais.

Didžiąją praėjusių metų sezono dalį trečia pagal greitį buvo „Racing Point“, bet jie neturėjo dviejų lenktynininkų, stabiliai važiuojančių aukščiausiu lygiu. Dabar jie turi Sebastianą Vettelį – keturiskart pasaulio čempioną. Dėl kažkurių priežasčių „Ferrari“ jam buvo nekomfortiška, bet nėra abejonių, kad pozityvioje atmosferoje jis sugebės siekti pačių aukščiausių rezultatų ir tikrai nenusileis Sergio Perezo rezultatams. 2021 metų bolidai mažai kuo skirsis nuo pernykščių, tikėtina, kad jie vėl bus treti pagal greitį.

Kai kuriose lenktynėse pernai pagal greitį trečia laiką rodydavo „Renault“ automobiliai. Dabar jie turės Fernando Alonso. Manau, kad jis bus greitas kaip niekada. Estebanas Oconas sezono pradžioje turėjo problemų, bet pabaigoje jis lenktyniavo lygiomis su Danieliu Ricciardo, taigi ši ekipa šiemet taip pat turės itin stiprią sudėtį.

Tikėtina, kad į pretendentų į trečiąją vietą komandinėje įskaitoje reikėtų įtraukti ir „AlphaTauri“. Pernai jie laimėjo vieneriais lenktynes, bet pilotams trūko stabilumo. Aš mažai pažįstu Yuki Tsunodą, bet iš to, ką esu girdėjęs, jis yra gana greitas. O Pierre‘as Gasly visada pasirodydavo gerai, todėl ir šios komandos atmesti negalima“.


Komentarai (1)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas