Z. Brownas: mes pakoregavome lūkesčius (2)

Z. Brownas: mes pakoregavome lūkesčius
logo 2019 Gruodžio 12 d. 13:55, McLaren F1

Pokalbyje su ispanų As „McLaren“ kompanijos vykdomasis direktorius Zakas Brownas kalbėjo apie „Formulės-1“ komandos pažangą ir ekipos vadovo Andreas‘o Seidlo indėlį.

Zakas Brownas: „2019 metų sezonas buvo kur kas geresnis. Aš patenkintas juo. Jau pirmajame etape Australijoje  pajautėme, kad galime kovoti ir uždirbti taškus kiekvieną lenktynių savaitgalį. Atmosfera komandoje buvo pozityvi. Man patiko, kaip praėjo 2019-tieji.

Kai aš atėjau į „McLaren“, man atrodė, kad „šioje virtuvėje yra per daug virėjų“. Komandoje nebuvo stipraus lyderio, o dabar ekipoje viskas susieta su vienu žmogumi – ir Andreas‘as puikiai susitvarko su savo darbu.

Akivaizdu, kad jis neturėjo nieko bendro su mašina, su kuria mes praleidome šį sezoną – ji buvo sukurta praėjusiais metais, tačiau A. Seidlas įnešė aiškumo, tapo lyderiu  naujos, kur kas paprastesnės struktūros, pasiremdamas Jameso Key ir Andreas‘o Stellos patirtimi, jis aiškiai išskirstė kiekvieno vaidmenį. Jis panaikino politinius žaidimus, kurie visuomet kyla, kai komandoje nėra stipraus lyderio. Tai pozityviai atsiliepė mašinos tobulinimui sezono eigoje, dviejų talentingų sportininkų pasirodymams, o ir kitkas pradėjo sektis. Mums reikia pakeisti juodą komandos pasirodymų bangą į baltą.

Fernando Alonso – dukart pasaulio čempionas, bet jis nutarė išeiti iš komandos. Dviejų jaunų pilotų atėjimas mums buvo tarsi šviežio oro gurkšnis, leidęs perkrauti situaciją. Mes žinojome, kad Lando yra labai greitas ir aš džiaugiuosi, matydamas jo pažangą. Carlosas taip pat yra labai greitas, mūsų komandoje jis surado save. Aš nemaniau, kad jie taip gerai sutars ir nesitikėjome, kad taps darnia pilotų pora.

Pats sudėtingiausias dalykas „Formulėje-1“ – laimėti titulą. Mes užbaigėme sezoną ketvirtoje Konstruktorių taurės vietoje ir suprantame, kad pakilti į trečią bus nepaprasta. Norint žengti tikrai didelį žingsnį, prireiks ne vienerių metų. Vienas iš klausimų, kurį mes neseniai apsvarstėme – būtinybė sukoreguoti mūsų viltis. Mes manėme, kad kai tik pakeisime jėgos agregatų tiekėją, tai iš karto sugrįšime į lyderių grupę, bet akivaizdu, jog to neįvyko. Dabar svarbu nenusiristi atgal. Būsimi komandų biudžetų apribojimai taip pat turės įtakos, bet mes dar turime laiko ir galimybių pasiekti tų rezultatų, kurių mes tikimės“.


Komentarai (2)
Lexxus
| 12/12 16:20 Atsakyti
"Mes manėme, kad kai tik pakeisime jėgos agregatų tiekėją, tai iš karto sugrįšime į lyderių grupę

"Mes manėme, kad kai tik pakeisime jėgos agregatų tiekėją, tai iš karto sugrįšime į lyderių grupę". Kažkaip pasigendu iš RBR panašių žodžių... Regresas, bet visiem tinka, net keista...
kart
| 12/12 22:28 Atsakyti
Lexxus
12/12 16:20

"Mes manėme, kad kai tik pakeisime jėgos agregatų tiekėją, tai iš karto sugrįšime į lyderių grupę

"Mes manėme, kad kai tik pakeisime jėgos agregatų tiekėją, tai iš karto sugrįšime į lyderių grupę". Kažkaip pasigendu iš RBR panašių žodžių... Regresas, bet visiem tinka, net keista...

Tiek pas RBR, tiek pas McLaren labiau progresas. Tik jei McLaren akivaizdžiai padirbėjo su bolidu ir jiems labai tiko padangos, tai RBR įvertinti sunkiau, nes pradžioje sezono kentėjo dėl padangų ir dėl Gaslio.
×

TOP naujienos