Z. Brownas neįsivaizduoja, kad teks praleisti lenktynes (5)

Z. Brownas neįsivaizduoja, kad teks praleisti lenktynes
logo Liepos 02 d. 12:11, McLaren F1

McLaren“ vykdomasis direktorius Zakas Brownas negali įsivaizduoti situacijos, kurioje „Formulės-1“ komandos privalės praleisti GP etapus vien dėl to, kad bus išsemtas šių komandų biudžetas, pavadindamas diskusijas šia tema „tušÄiais svaičiojimais“.

Grupės F-1 komandų vadovai kviečia imtis priemonių, kad nustatytas biudžetų limitas dėl labai didelės infliacijos ir išlaidų didėjimo, ypač logistikai, bÅ«tų padidintas, nes prieš kelis metus, kai buvo sudaromas „Formulės-1“ finansinis reglamentas, niekas to įsivaizduoti negalėjo.

„McLaren“ komandos vadovas Andreas Seidlas jau pripažino, kad išsitekti į numatytus 140 mln. JAV dolerių bus neįmanoma, o „Red Bull“ komandos direktorius Christianas Horneris įspėjo, kad jei nepavyks susitarti dėl biudžeto lubų padidinimo, tai tam tikrai grupei komandų teks praleisti lenktynes.

„Mes visi dalyvausime lenktynių savaitgaliuose, todėl, kad egzistuoja kontraktai, įpareigojantys mus tai daryti, - kalbėjo „McLaren“ vykdomasis direktorius Zakas Brownas. - To laukia ir mÅ«sų rėmėjai. Aš negaliu įsivaizduoti scenarijaus, pagal kurį kai kurios ekipos anksčiau laiko pasitrauktų iš čempionato. Aš tuo netikiu, tai yra tušti grasinimai.

Norėčiau, kad žmonės, darantys panašius pareiškimus ar išsakantys panašias nuomones, pasistengtų, kad jų žodžiai skambėtų labiau įtikinamai.

Taip, mums nepavyks sutilpti į numatytus biudžetų rėmus. Konstruodami bolidą, mes stengėmės kuo daugiau sutaupyti norėdami įtilpti į leidžiamą sumą, bet po to infliacijos tempai įsisiautėjo, kaip ir išlaidos logistikai bei energijai.

Todėl dabar FIA teks pagalvoti, kaip išspręsti šią problemą, o vėliau reikės apsispręsti, kaip tai darysime ateityje. Mes visi turime veikti išvien, kad bÅ«tų surastas teisingas ir protingas sprendimas“.

Tuo tarpu ne visos komandos palaiko biudžetų padidinimo idėją. Prieš pasisako „Haas“ ekipos vadovas Guentheris Steineris, o „Alfa Romeo“ direktorius Fredericas Vasseuras pasiÅ«lė komandoms, kurios bijo lėšÅ³ pereikvojimo, uždaryti jų turimus vėjo tunelius.

Tačiau Z. Brownas nesutinka su tokiu požiÅ«riu: „Nesuprantu, nes mes visi susidÅ«rėme su smarkiu išlaidų didėjimu, visi turi tą pačią problemą. Todėl visos komandos viršys limitą maždaug vienoda pinigų suma. Jei kas nors to nepadarys, tikėtina, kad tai gali bÅ«ti paaiškinama tik tuo, kad jie iš šios situacijos nori turėti kažkokios naudos“.Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Alienzoo
IP: 4c49020 | 07/03 16:06 Atsakyti
saab
07/02 18:29

o del ko turi but klausoma argumentu tu, kurie net neturi tiek saibu, kad tas lubas pasiekt?

Taisyklės visiems vienodos, futbole nesiginčysi sužaidęs ranka, nes tipo labai, labai norėjai nugalėti, o priešininkas už tave mažiau treniravosi
saab
IP: 17bc3aa | 07/02 18:29 Atsakyti
Alienzoo
07/02 14:50

Nustoji tobulint ir telpi, matematika paprasta

o del ko turi but klausoma argumentu tu, kurie net neturi tiek saibu, kad tas lubas pasiekt?
Helis
IP: 7d58bd4 | 07/02 16:11 Atsakyti
Kai Arrows komanda vidury 2002-ųjų sezono galo su galu nebesudūrė, Prancūzijos GP kvalifikacijoje specialiai kvalifikavosi po 107% taisyklės riba ir "nepateko" į lenktynes. Sutaupė pinigų, negavo nuobaudų, bet galų gale komandai atėjo galas.
Dabar grėsmė komandoms kyla ne dėl to, kad nebeužtenka pinigų išgyvent, o kad per mažai gali milijonų išleist!
Alienzoo
IP: fb3d5be | 07/02 14:50 Atsakyti
Nustoji tobulint ir telpi, matematika paprasta
Hat
IP: a1864ae | 07/02 14:23 Atsakyti
As sakau,- shabadabada, trabadabada, o jus sakot, -KU
×

TOP naujienos