Z. Brownas: su D. Ricciardo nepasiekėme gerų rezultatų

Z. Brownas: su D. Ricciardo nepasiekėme gerų rezultatų
logo 2022 Spalio 13 d. 17:59, McLaren Marketing / Steven Tee

Danielio Ricciardo kontraktas su „McLaren“ baigėsi 2023 m. pabaigoje, tačiau vasarą Wokingo komanda priėmė sprendimą anksčiau laiko nutraukti šį bendradarbiavimą ir į Danielio vietą pasodinti jaunimo programos lenktynininką Oscarą Piastri. „McLaren“ vykdomasis direktorius Zakas Brownas sprendimą užbaigti bendradarbiavimą su D. Ricciardo pavadino vienu iš sunkiausių per visą savo karjerą.

„Mes nutarėme nutraukti bendradarbiavimą, kadangi per pusantrų metų taip ir nepasiekėme reikiamų rezultatų, - pasakojo Z. Brownas. - Mes dėjome maksimalias pastangas, mes mylime Danielį ir mums iki dabar patinka su juo dirbti, bet kaip kiekviename versle yra svarbūs rezultatai, kurių mes negavome, nors viską išbandėme.

Mes nežinome, kodėl mums nepavyko, bet tame nėra niekieno kaltės. Komanda padarė viską, ką galėjo, Danielis irgi padarė viską, ką sugebėjo. Mums paprasčiausiai neliko variantų, ką dar buvo galima padaryti. Kartais sportininkams nieko neišeina ir reikia keisti aplinką.

Aš bandžiau privilioti D. Ricciardo dar iki to, kai jis perėjo į „Renault“. Esu didelis Danielio gerbėjas, man prireikė nemažai metų norint jį atvesti į „McLaren“. Aš lieku Danielio talento gerbėju – šia prasme tarp mūsų niekas nepasikeitė.

Aš klausiau jo, ar jis nori lenktyniauti už „McLaren“ „IndyCar“ ar „Formulėje-E“. Aš norėjau, kad Ricciardo pasiliktų mūsų šeimoje, bet jis buvo visiškai susikoncentravęs tik ties „Formule-1“, bet tai paaiškinama, nes tai yra automobilių sporto viršūnė.

Sprendimas užbaigti su juo bendradarbiavimą tapo, atrodo, pačiu sunkiausiu sprendimu mano lenktyninėje karjeroje. Tame nebuvo nieko malonaus, bet mano darbas ir Andreaso Seidlo darbas yra tas, kad mes privalome priiminėti sudėtingus sprendimus. Mes nematėme pažangos ir šio žingsnio griebėmės dėl komandos ir dėl pačio Danielio, bet priimtas sprendimas tapo dideliu nusivylimu“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 860
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2024 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0