Z. Brownas: superlicencijų sistemą reikia peržiūrėti (4)

Z. Brownas: superlicencijų sistemą reikia peržiūrėti
logo Rugsėjo 13 d. 11:51, McLaren F1

McLaren“ komandos generalinis direktorius Zakas Brownas mano, kad balų surinkimo sistemą superlicencijai gauti, kuri suteikia teisę dalyvauti „Formulės-1“ lenktynėse, reikia peržiūrėti.

Zakas Brownas: „Naujasis FIA prezidentas Mohammedas ben Sulayemas dabar daug ką peržiūri ir aš manau, kad turi būti peržiūrėta superlicencijų gavimo tvarka.

Suprantu, kad tokios dabar yra taisyklės ir jų pažeisti nevalia. Bet nemanau, kad šios taisyklės yra teisingos vien todėl, kad jos galioja „čia ir dabar“. Coltonas Herta ir Pato O'Wardas yra nusipelnę lenktyniauti „Formulėje-1“, bet dabar galiojančios taisyklės neleidžia jiems to padaryti. Ir niekas nežino, kada gali būti priimtas teigiamas sprendimas.

Jei Coltonas Herta, iškovojęs daug pergalių „IndyCar“, neturi teisės gauti superlicencijos, vadinasi pačią sistemą reikia peržiūrėti. Mes su juo praleidome bandymus prie „Formulės-1“ bolido vairo, jis puikiai atidirbo dvi dienas ir su viskuo susitvarkė. Nėra jokių abejonių, kad šis vaikinas gali vairuoti F-1 mašiną.

Taisyklės buvo parašytos dar iki manęs, todėl nenoriu daryti jokių išvedžiojimų, kaip jos iš tiesų atsirado. Bet jei jos būtų galiojusios ir gana seniai, tai nei Kimis Raikkonenas, nei Maxas Verstappenas nebūtų patekę į „Formulę-1“. Jiems paprasčiausiai nebūtų išduota superlicencija“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2022 sezono taškai: 159
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tech
IP: c4754c7 | 09/13 22:57 Atsakyti
lolol
09/13 15:35

Ši tvarka buvo įvesta dėl crahstapino, kai jis 17 metų pradėjo le... skaityti daugiau

Na latifiui prireike 6 metus vaziuot F2 kad gautu superlicenzija 😅 nes man rodos reikia surinkti atitinkama kieki tasku per 3 metus.
lolol
IP: ae918c1 | 09/13 15:35 Atsakyti
Ši tvarka buvo įvesta dėl crahstapino, kai jis 17 metų pradėjo lenktyniauti F1. Bet vietoje tiesiog amžiaus cenzo, FIA ivedė komplikuotas taisykles su kuriomis tokia ožiai kaip latifis ar mazepinas be problemų gauna super licenzijas, o tas pats crashtapinas ar Raikonenas niekada nebūtų tapę čempionais, nes nebūtų surinkę taškų reikalingų licenzijai.
Taip, kad tikrai reikia keisti.
.......
IP: 0b15c14 | 09/13 15:27 Atsakyti
kriterijus uz ka duodami taskai reikia perziuret. koks herta neturi jokiu sansu gaut, o tarkim atsilupes mazepinas kuris isvis vairuot jauciu ir paprastos masinos nemoka kazkaip tai gavo.
subjektyvus
IP: fed6148 | 09/13 13:24 Atsakyti
Nieko cia, mano nuomone, perziurineti nereikia. Jau ir taip lenktynininkai su licenzijomis kaitaliojami dazniau nei kojines, nespeji sekti uz ka vaziuoja. Kas bus kai pasirinkimas dar labiau padideds? O jei is esamu neissirenkat, tai reikia perziureti kokybes kriterijus, o ne kiekio.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas