Z. Brownas susilaiko nuo prognozių (4)

Z. Brownas susilaiko nuo prognozių
logo 2017 Vasario 14 d. 06:50, McLaren
„McLaren Technology Group“ vykdomasis direktorius Zakas Brownas yra linkęs susilaikyti nuo prognozių 2017 metams, bet kartu jau davė suprasti, kad jų komanda nesitiki pergalių šiais metais ir apie tai kalbėti dar per anksti. Tačiau kartu jis įspėjo savo lenktynininkus, kad tokioje situacijoje vidinė komandinė kova yra tuščias energijos naudojimas ir tai netarnautų „McLaren“ kovinei dvasiai.
„Manau, kad Fernando Alonso ir Stoffelis Vandoorne sugebės gerai dirbti kartu, – Z. Browno žodžius cituoja Madrido laikraštis „Marca“.- Mes suprantame, kad komandos draugai visuomet stengiasi įveikti vienas kitą, bet nemanau, kad tai yra protingas žingsnis, jei yra kovojama dėl 8 ar 9 vietų.
Mano galva, pagrindinė S. Vandoorne viltis yra prasimušti į lyderių grupę, o tik po to galvoti apie savo komandos kolegą. Neabejoju, kad jis presinguos Alonso, bet noriu, kad ši kova turėtų sveiką charakterį ir būtų naudinga visai komandai.
Dauguma pilotų rengia dvikovas trasoje, pakanka prisiminti Sennos ir Prosto ar Hamiltono ir Rosbergo kovas ir kai kada tai gerokai apsunkina situaciją. Beje, man norisi pamatyti, kaip mūsų lenktynininkai kovos ir aš neabejoju, kad jie tikrai kovos, bet kartu tikiuosi, kad komandai pavyks kontroliuoti situaciją“.
Kaip rašo ispanų laikraštis, panašus Z. Browno nusistatymas kažkiek kontrastuoja su F. Alonso optimizmu, kuris neseniai, bendraudamas su savo sirgaliais, yra pasakęs: „Aš skaičiau Zako Browno nuomonę apie tai, kad mums šiemet bus sunku kovoti dėl pergalių. Bet kas žino? Aš esu nusiteikęs pozityviai, ruošiuosi čempionatui kaip niekada intensyviai ir padarysiu viską, ką man leis mano jėgos“.

Komentarai (4)


YZF
| 2017 Vasario 14 d. 21:19
Kad japonai nezinojo kaip gaminti varikli - seniai buvo aisku. Nes jeigu zinotu, tai imtu ir pagamintu. Kaip tai padare Mersas. O dabar akli saudymai i visas puses, "gal suveiks".
deivec
| 2017 Vasario 14 d. 19:14
na juokingai skamba honda sefo pasakymai...dabar jau matai reikia jiems koncentruotis i degimo kamera...o anksciau snekos buvo seno sefo, kad tik hybrid sistema bloga :D:D:D
japonai toks ispudis, kad jau suka uodegas...nes realiai nebezino kaip vytis kitus..bando na ura...
Norge
| 2017 Vasario 14 d. 18:46
http://ru.motorsport.com/f1/news/v-honda-priznali-riskovannoj-novuyu-kontseptsiyu-dvigatelya-873590/?s=1

Gaila Alonso...is kitos puses bus daugiau sansu pamatyti ji mersuose 2018
deivec
| 2017 Vasario 14 d. 11:47
svarbu nesusilaikytu nuo daugiau dalyku..pavojinga gali but

F-1.lt pulsas