Z. Brownas: tai buvo puiki diena visai „Formulei-1“

Z. Brownas: tai buvo puiki diena visai „Formulei-1“
logo 2023 Rugsėjo 18 d. 20:33, f-1

Singapūre „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas trečią kartą šiame sezone užlipo ant podiumo ir kartu tapo vienu iš vakarykščių lenktynių didvyriu, kadangi sugebėjo atremti kietą „Mercedes“ pilotų spaudimą, o finišuoti antram jam padėjo įdomi gynybos taktika, kurią naudojo lenktynes laimėjęs Carlosas Sainzas su „Ferrari“.

Paskutiniuose ratuose ispanas specialiai leido L. Norrisui, kuris važiavo iš paskos, išlaikyti mažesnį nei viena sekundė intervalą, kad britas galėtų naudoti DRS – taip jam buvo kur kas lengviau gintis nuo aktyvių „Mercedes“ sportininko George'o Russello atakų. Viskas užsibaigė tuo, kad 62 rate likus iki finišo keliems posūkiams „Mercedes“ lenktynininkas padarė klaidą ir sudaužė bolidą.

Bet vakar taškus „McLaren“ komandai iškovojo ne vien Norrisas, bet ir jo jaunasis partneris Oscaras Piastris: jis užėmė 7 vietą, nors startavo iš tolimos 17-tos pozicijos.

„Man paliko didelį įspūdį tai, kaip Lando pilotavo, - po lenktynių kalbėjo „McLaren“ generalinis direktorius Zakas Brownas. - Komanda puikiai padirbėjo, ji Singapūrui parengė nemažai atnaujinimų, o Lando idealiai nuvažiavo lenktynes. Kartu ir Oscaras pasirodė šauniai, todėl mūsų komandai tai buvo puiki diena.

Kitą savaitę techniniai atnaujinimai atsiras ir Oscaro bolide, todėl galima tikėtis, kad Japonijoje mes atrodysime neblogai. Bent to aš tikiuosi.

Lando gana rizikavo, mašiną vairavo ant jos galimybių ribos ir nemanau, kad jis turėjo šansą aplenkti C. Sainzą, kuris važiavo labai užtikrintai, jam pavyko kontroliuoti situaciją su DRS ir mums tuomet teko atiduoti visas jėgas.

Lenktynės buvo itin įtemptos, galima sakyti, mes pamatėme, kaip sąveikauja dviejų skirtingų komandų sportininkai ir aš labai džiaugiuosi dėl Carloso, jis yra puikus vaikinas. Apskritai, tai buvo labai gera diena visai „Formulei-1“.

Kai „Mercedes“ lenktynininkai, pasinaudoję VSC režimu, nuvažiavo antram sustojimui ir gavo naujas vidutines padangas, aš pažiūrėjau į Andrea Stellą ir paklausiau jo, ką jis apie tai galvoja?

Jis palinksėjo galva, leisdamas suprasti, kad mums tai nėra labai gerai. Bet situacija buvo neapibrėžta, buvo sunku pasakyti, kokia taktika naudingesnė. Kai iki finišo buvo likę ne tiek daug posūkių, kuriuose mes galėjome atremti „Mercedes“ atakas, Lando gynėsi tiesiog pavyzdingai.

Taip pat verta pažymėti Oscaro darbą – startavęs 17-tas jis užėmė 7 vietą ir tai tikrai buvo sudėtinga.

Negaliu pasakyti, kas atsitiko su „Red Bull“ tempu, bet reikia pripažinti, kad Singapūras tapo jiems savotiška anomalija. Nemanau, kad tai taps norma, nors mes būtumėm tuo labai patenkinti. Kartu aišku, kad sezonui baigiantis kova tampa vis aštresnė ir „Red Bull“ teks įdėti daugiau pastangų lenktynėms laimėti. Priekyje – septyni etapai, kurie turėtų būti labai įdomūs“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621