Z. Guanyu įvardijo ką kviestų į komandą būdamas vadovo vietoje (1)

Z. Guanyu įvardijo ką kviestų į komandą būdamas vadovo vietoje
logo Balandžio 16 d. 17:55, Alfa Romeo F1 Team nuotr.

„Stake F-1 Team“ atstovas Zhou Guanyu įvardijo kokius sportininkus norėtų turėti komandoje, jeigu būtų komandos vadovas. Kinas paminėjo Fernando Alonso ir Oscarą Piastrį.

Z. Guanyu taip pat papasakojo, kad pasirinkti sportininkai yra gana artimi jo bičiuliai. Su jais vairuotojas mėgsta leisti laiką ne tik trasoje, bet ir už jos ribų.

„Jei vadovaučiau aš, į automobilį pasodinčiau Fernando. Galbūt tai skamba gana nuobodžiai, bet antrąją vietą aš atiduočiau Oscarui. Nenorėčiau, kad mano komandoje būtų du pasaulio čempionai. Norėčiau, kad joje būtų pasaulio čempionas ir kylanti žvaigždė.

Aš galiu pasakyti, jog, imant F-1 sportininkus, Oscaras yra vienas geriausių mano draugų. Fernando taip pat yra mano draugas. Kartais kartu leidžiame laiką ir už trasos ribų. Žinoma, dabar turime labai mažai laisvo laiko, tad turėti bendrų veiklų yra tikrai sunku. Tačiau šie du žmonės yra tie su kuriais aš tikrai labai smagiai praleidžiu savo laisvą laiką“, - kalbėjo Z. Guanyu.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
vasia
IP: 7a4eee0 | 04/16 18:18 Atsakyti
parasyk straipsni geriau ka kviestu musu izimieji komentatoriai, ka kvies kitaicas niekam neidomu
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472