Žiemos bandymai vėl įvyks Barselonoje (2)

Žiemos bandymai vėl įvyks Barselonoje
logo 2018 Liepos 29 d. 12:44, Renault Sports

Komandos atsisakė pasiūlymo 2019 metų žiemos bandymus rengti Bahreine. Žiemos programa išlieka nepakitusi – dvi serijos bandymų po keturias dienas – nuo vasario 18 iki 21 d. ir nuo vasario 26 d. iki kovo 1 dienos.

Renault“ technikos direktorius Nickas Chesteris: „Negalima pasakyti, kad mes dėl oro Barselonoje praradome labai daug laiko, maksimum – vieną- dvi dienas. Tai patogi ir įprasta visiems bandymų trasa, kuri puikiai mums tinka.

Pagrindinis Bahreino trasos kaip bandymų poligono minusas – detalių pristatymo sudėtingumas. Įprastai mašinos kūrimas vyksta iki pat paskutinės minutės, daugelis detalių yra gaminama specialiai bandymų pradžiai.

Be to, buvo siūloma dvi bandymų serijas pakeisti viena, o kadangi tai visus priverstų susikoncentruoti tik ties nuvažiuotos distancijos ilgiu, kad būtų garantuotas mašinos patikimumas, o darbui su nustatymais paprasčiausiai neliktų laiko. Todėl mes palaikėme įprastinį žiemos bandymų formatą“.

Komentarai (2)


Klepsidra
| 2018 Liepos 29 d. 14:33
Plans for next year's Formula 1 winter testing to take place in Bahrain have been dropped, and teams will now instead choose between current test track Barcelona and former pre-season venue Jerez. - aciu, kad nusprendet uz komandas. komentara, kaip iprasta kai nesamoniu prirasot, tyliai istrinkit
Klepsidra
| 2018 Liepos 29 d. 14:29
ne nera nutarta, kad ziemos bandymai bus Barcelonoje - aisku, tik kad nebus Bahreine - o Barcelonoje ar Jereze - bus svarstoma. eilini karta fake news.
×

F-1.lt pulsas