2018 metais „Williams“ nori išsaugoti penktąją vietą (4)

2018 metais „Williams“ nori išsaugoti penktąją vietą
logo Vasario 10 d. 11:33, Williams / LAT Images

2017 metais „Williams“ užėmė 5 vietą Konstruktorių įskaitoje. Lance Strollas mano, kad jei komanda sugebės išsaugoti šią poziciją šiais metais, rezultatą bus galima laikyti sėkmingu.

Lance Strollas: „Tikiuosi, kad mašina bus greitesnė. Visi komandoje nori tapti geresniais, bet lengva nebus. Konkurencija  labai stipri – „Force India“ gerai tvarkosi. Jie puikiai praleido praėjusius metus – visada patekdavo į kvalifikacijos finalą ir uždirbinėjo taškus. Be to, jų mašina buvo geresnė už mūsų, bet mes pasistengsime juos pavyti.

Tuo pačiu verta pažymėti, kad ir „Renault“ turi ne pačią lėčiausią mašiną. Kai jie be problemų praleisdavo savaitgalius, jie atrodydavo labai gerai. Mes turime įdėmiai stebėti „Renault“, o ir „McLaren“, manau, pridės. Visa tai turint galvoje, iš mūsų pusės mes turime padaryti, kas tik įmanoma, stengiantis uždirbti kuo daugiau taškų kiekvieną lenktynių savaitgalį, iš mašinos išspausti maksimumą – toks yra mūsų tikslas.

Praėjusį sezoną me užbaigėme penktoje pozicijoje, kurią ir turėjome užimti. Jei  mes sugebėsime ją išsaugoti, tai bus geras rezultatas, kadangi visos likusios komandos irgi žada pasitempti“.

Komentarai (4)


kamasolis
| Vasario 11 d. 05:55
5 vieta. Kokie geri troskimai.
OG
| Vasario 10 d. 16:50
O man atrodo, kad visiems sitiems kurie jau sau priskirineja kazkokias vietas, labai bus nustebinti netiketu torro rosso honda pajegumu.... Palaukim dar truputi ir pamatysim.....
rimtas7
| Vasario 10 d. 14:09
TOP3 komandos bus: Ferrari, Mercedes-Benz, Red Bull.
Vidutiniokės: McLaren, Force India, Renault, Williams.
Autsaideriai: Toro Rosso, Hass, Saunber.
nbaallstar
| Vasario 10 d. 12:06
Būsit aplekti Renault ir McLaren.