50-as "Ferrari" podiumas iš eilės?

logo 2002 Rugpjūčio 30 d. 11:52
Paskutinė „Ferrari“ 1-2 pergalė Vengrijoje buvo kitokia tuo, kad Rubensas Barrichello finišavo priekyje Michaelio Schumacherio, bet ši pergalė užtikrino ketvirtą iš eilės konstruktorių titulą komandai, praėjus tik dviem savaitėms po to, kai Schumacheris laimėjo čempiono titulą asmeninėje įskaitoje puikiu stiliumi. Atrodo, kad jie tęs savo puikų pasirodymą ir šį savaitgalį, nes italų ekipos lenktynininkai sekmadienį Belgijoje gali penkiasdešimtą kartą iš eilės užlipti ant apdovanojimų pakylos.
“Ferrari“ technikos direktorius Rossas Brawnas pasakė, kad jis yra patenkintas savo bolidais šiais metais, ir tais, kurie pasiekė finišą pirmame trejetuke kiekvienose lenktynėse, skaičiuojant nuo Malaizijos „Grand Prix”, kuris įvyko 1999-ais beveik prieš trejus metus spalio septynioliktą. „Ferrari“ bolidai finišą pirmame trejetuke pasiekė 66-is kartus, 31-ą kartą laimėjo, 23-is kartus finišavo antroje ir 12-a kartų buvo treti. Michaelis Schumacheris per tą laiką iškovojo 27-ias pergales, Eddie Irvine’as vieną, o Rubensas Barrichello nugalėjo tris kartus.
“Šis rezultatas neįtikėtinas”, - pasakė Brawnas. „Tai puikus atpildas žmonėms už jų darbą „Ferrari“. Jei mums pavyktų iškovoti penkiasdešimtą podiumą iš eilės, tai būtų neįtikėtina. Aš be galo didžiuočiaus, jei mums tai pavyktų padaryti. Tai nuostabus pasiekimas, jei galiu taip sakyti. Kažkas, ką sunku įsivaizduoti.”