A. A. Wihuri: dėl krizės dalis komandų gali pasitraukti (1)

A. A. Wihuri: dėl krizės dalis komandų gali pasitraukti
logo Balandžio 07 d. 19:02, Daimler AG

„Wihuri“ kompanijos savininkas Antti Aarnio-Wihuri mano, kad dėl koronaviruso krizės kelios komandos gali pasitraukti iš F-1, o dalis žemesnės kategorijos čempionatuose lenktyniaujantys jauni sportininkai bus priversti baigti karjeras.

„Sunku pasakyti kokia šiuo metu yra situacija. Bet panašu, kad šiemet lenktynių nepamatysime“, - sakė Suomijos milijardierius Antti Aarnio-Wihuri.

„Man neramu dėl jaunų sportininkų, kurie varžosi žemesnės kategorijos čempionatuose. Tikėtina, kad dalis jų šiemet bus priversti baigti lenktynininkų karjeras. Ši situacija neigiamai atsilieps daugeliui rėmėjų. Tai reiškia, kad su problemomis susidurs automobilių sporto komandos. Tikėtina, kad dėl krizės neliks kelių ekipų. Kiek bus tokių ir ar kas nors jas pakeis, sunku pasakyti. Praeityje teko susidurti su įvairiomis krizėmis, bet ši pati blogiausia.“

Priminsime, kad praeityje „Wihuri“ ne vienerius metus rėmė „Mercedes“ pilotą Valtterį Bottą.

Dėl koronaviruso nukentėjo ir minėtoji kompanija. Anot verslininko, viruso nepavyko išvengti keliems „Wihuri“ darbuotojams.


Komentarai (1)
Norge logo rėmėjas
| 04/07 20:51
seniui butu neprosal susitikti ir kokia cierka islenkti kartu su daktaru marko. anas ipustu biski optimizmo rizikos grupes statistui
×

F-1.lt pulsas