„Formulės-E“ įkūrėjas Alejandro Agagas mano, kad FE ir „Formulė-1“ ateityje turėtų susijungti į vieną čempionatą.
Kol kas abejuose čempionatuose varžosi „Mercedes“, tuo tarpu „McLaren“ ir „Alpine“ svarsto galimybę ateityje varžytis „Formulėje-E“.
A. Agagas mano, kad artimiausioje ateityje F-1 turės pasukti elektrifikacijos keliu, todėl geriausias variantas būtų abiem čempionatams tiesiog susijungti.
„Bernie Ecclestone‘as turėjo perimti „Formulės-E“ kontrolę, sukurti ją savo viduje, kontroliuoti ją ir po to nuspręsti, kurią kryptimi judėti toliau“, - kalbėjo A. Agagas.
„Kalbant apie prestižo lygį ir auditoriją, „Formulė-E“ labai skiriasi nuo F-1. Bet vis tiek ateityje matau jų susijungimą. Nežinau kada tai nutiks ir ar akcininkai tikrai to norės. Bet F-1 turėtų pasukti elektrifikacijos keliu ir jeigu jie to nepadarys kartu su „Formule-E“, galės tai padaryti atskirai po 19 metų. Būtent tada baigs galioti mūsų licencija. O tada jau bus per vėlu.“
„Mes turime licenciją 25 metams. Šeši sezonai jau praėjo, liko dar 19. Pastaruoju metu daug kalbama apie e-degalus. Bet visa tai tik dirbtinis išradimas, skirtas tiems, kurie be vidaus degimo variklio daugiau nieko nemato. Man taip pat patinka vidaus degimo varikliai, bet anksčiau ar vėliau jų neliks.“
as nelabai isigilines, tai negaliu drasiai kazka teigti. gal ta fe nemokamai per tv rodo, todel ir apskaiciavo tuos miljonus ziurovu pagal tai, kurie turi nemokama "priejima" ja ziureti? :) taip kaip ir koks diedukas, jei jam pajungtas koks sporto kanalas, kuris rodo fe tai dar nereiskia, kad jis ja ziuri :)))
nezinau ant kiek patikimi tie saltiniai, bet ne vienam radau panasia info. man tai cia atrodo kosmosas :)
https://advanced-television.com/2019/09/13/formula-e-record-audience-figures-revenue/
Jei tie skaičiai butu tiesa, tai agagas jau seniai maudytusi piniguose kaip inkstas taukuose užuot gaises laika promotiniu straipsniu rasinejimui su raginimais liberty pirkti fe :))))
https://advanced-television.com/2019/09/13/formula-e-record-audience-figures-revenue/
Aš apie gamintojus ir jų sprendimus, o jūs apie žiūrovų bazę. Akivaizdu, kad kalbame apie du skirtingus dalykus. Galų gale atsakymas buvo skirtas deivec, kurio komentare perdėtai sureikšminama situacija FE, ignoruojant įvykius kituose čempionatuose.
rimciau bus galima apie tai pakalbeti kai su ziurovu baze bus tas pats ;)
Man paciam ta E, kazkoks pasityciojimas is lenktyniu. Bet labai likau nustebes skaiciais auditorijos. Pasirodo is kazkur istraukti skaicia i buvo 411 milijonu auditorijos 2019, kai tuo tarpu F1 turejo 471. Tiesa pasakius, nezinau is kur tokia auditorija priskaiciuota. O gal mes patys pernelyg senamadiski ir nesuprantam to sporto? :)
Kol kas e-formule atrodo kaip kartingai pries F1. Na o po to kai is e pasitrauke audi ir bmw, tai e-formule isvis liudnai atrodo
.................................
Tai taip pat gali jums padėti:
1. Grąžinkite savo vaikiną ar draugę
2. Grąžinkite savo vyrą ar žmoną
3. Laimėkite loteriją ir akciją biuruose
4. Padėkite pastoti, jei jums reikia kūdikio
5. Visiškai išgydyti bet kokią ligą susisiekite su juo dabar: „Hangout“: [email protected], el. Paštas: [email protected] .. galite paskambinti / „WhatsApp“ naudodami šį mobiliojo telefono numerį +2347049668119
gal ne visai aiskiai issireiskiau. turiu galvoje placiai ziurovu masei neidomi. o gamintojams tai pigi reklama, todel viskas ten isipaiso i ta dabartine elektrifikacijos banga
- Audi will continue to supply powertrains in Formula E
- BMW considering Andretti customer powertrain deal after Formula E exit
- Porsche committed to Formula E following BMW and Audi exit
- McLaren Racing signs option on Formula E Season Nine entry
- Bentley evaluating Le Mans return and Formula E
- Alpine evaluating Formula E entry in collaboration with Lotus
Praleidote:
- Volkswagen announces an end to its factory motorsport programmes
- BMW announces reduced IMSA programme for 2021
- Bentley ends factory GT3 program
- Aston Martin exits WEC and ends GTE Pro programme
- Honda to leave F1 at the end of 2021
- Porsche to end IMSA factory program
- Mazda confirms Reduced DPi Program for 2021
Kažkas gerklėje? Baikit, nemanau. Tai tik verslas.