A. Albonas: „AlphaTauri“ kelia nerimą

A. Albonas: „AlphaTauri“ kelia nerimą
logo 2023 Rugsėjo 29 d. 20:00, WilliamsF1

Williams“ lenktynininkas Alexas Albonas teigia, jog jo komandai nerimą kelia pastaruoju metu gerėjantys „Red Bull“ dukterinės komandos „AlphaTauri“ rezultatai. Šiuo metu šias komandas skiria šešiolika taškų.

„Japonijoje jie nugalėjo patys save. Mane nustebino jų padangų pasirinkimas. Sakyčiau, kad jie per daug dėmesio sutelkė kvalifikacijai, o ne pačioms lenktynėms. Japonijoje jie nenuveikė didelių dalykų, tačiau Singapūre jie buvo greiti.

Jie bus greiti visuose likusiuose etapuose. Manau, kad jų žingsnis į priekį buvo ganėtinai reikšmingas ir, kalbant atvirai, keliantis šiek tiek nerimo“, - sakė A. Albonas.

„Williams“ tikslas šiame sezone – išlaikyti septintą vietą. Šiuo metu ši komanda turi 21 tašką ir 9 taškais lenkia „Haas“. Įdomu tai, jog absoliučiai visus komandos taškus yra surinkęs būtent A. Albonas. Jo komandos draugas Loganas Sargeantas yra vienintelis lenktynininkas, startavęs visuose GP, tačiau taip ir neiškovojęs taškų.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218