A. Albonas: delsimas su įspėjimais yra nepriimtinas (2)

A. Albonas: delsimas su įspėjimais yra nepriimtinas
logo 2023 Spalio 25 d. 14:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Per lenktynes Ostine "Williams" lenktynininkas Alexas Albonas buvo vienintelis, kuris gavo 5 sek. baudą už trasos ribų pažeidimus, nors tuo metu jis žinojo, kad ribas yra pažeidęs tik vieną kartą.

Vėliau buvo trys paeiliui pažeidimai 6 posūkyje, už kuriuos įspėjimai nebuvo skirti – iš viso išėjo 4 pažeidimai ir iš karto teisėjų buvo „išrašyta“ 5 sek. bauda. Albonas mano, kad taip būti negali.

Alexas Albonas: „Aš buvau labai nusivylęs. Aš žinojau tik apie vieną trasos ribų pažeidimą, o vėliau padariau paeiliui tris – ir iš karto gavau baudą.

Tokie teisėjų vėlavimai yra nepriimtini. Lenktynėse sportininkas nemato, ar jis kirto trasos ribas. Jūsų neįspėja, o po to iš karto skiria baudą. Manau, kad tai yra nesąžininga.

Jei kokios nors sistemos pas teisėjus dirba nepakankamai greitai, tai gal pilotams reikia duoti daugiau veiksmų laisvės? Šis sprendimas sugriovė mano lenktynes Ostine“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Briba
IP: 9f057a0 | 10/25 17:03 Atsakyti
Dar gerai kad už ribų pažeidima nesušaudo:) jau užkniso juodai tie baudavimai, tai padarykit riba taip kad kirtes ja išvažiuoji ant slidžios dangos ir problema išsispres savaime
Lemma
IP: 909efe4 | 10/25 15:19 Atsakyti
Aš gi pavogiau piniginę tik vieną kartą, visi matė, o kitus kartus kai pavogiau nežinau, ar kas matė.. kodėl mane dabar pasodino už visas keturias vagystes...?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0