A. Albonas: džiugu, jei viršininkai tavimi patenkinti

A. Albonas: džiugu, jei viršininkai tavimi patenkinti
logo 2023 Liepos 21 d. 14:48, Williams Racing

Williams“ komandos vadovas Jamesas Vowlesas gana gerai atsiliepia apie Alexą Alboną, laiko jį komandos lyderiu ir tikisi, kad su „Williams“ komanda lenktynininkas sieja savo ateitį. Suprantama, kad Alexui visa tai patinka.

Alexas Albonas: „Žinoma, kad tai daug man ką reiškia. Visada malonu girdėti tokius žodžius ir viskas, kaip reikalai klostosi dabar, yra gerai. „Williams“ komanda – labai sutelktas kolektyvas, komanda yra pakilime ir yra gerai, jei viršininkai yra tavimi patenkinti.

Beje, nemanau, kad Budapešte mes būsime labai greiti kaip trijuose paskutiniuose etapuose. Bet bus įdomu pažiūrėti, kaip mūsų modernizuotas bolidas tvarkysis su šia sudėtinga trasa, kurioje reikalaujamas labai didelis prispaudžiamosios jėgos lygis.

Įprastai panašiose trasose mūsų reikalai būdavo ne per geriausi, bet norisi suprasti, ar atnaujinimai padės, ar vėl pasireikš senos problemos. Visa tai pamatysime jau prasidėjus savaitgaliui, bet įtariu, kad Budapešte uždirbti taškus bus gana sunku“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794