A. Albonas gali būti paskolintas kitai komandai (2)

A. Albonas gali būti paskolintas kitai komandai
logo 2020 Gruodžio 28 d. 15:01, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko neatmeta galimybės, kad vietos pagrindinėje sudėtyje netekęs Alexas Albonas 2021 m. gali bÅ«ti paskolintas kitai komandai.

Minėtoji „Red Bull“ nusprendė kitų metų sezonui pasirašyti sutartį su Sergio Perezu. Tuo tarpu vietos pagrindinėje sudėtyje netekęs A. Albonas tapo pilotu bandytoju.

Šiemet trys sportininkai užsirėkėte COVID-19 virusu ir buvo priversti praleisti lenktynes. Jei ir kitais metais pasitaikys panašių situacijų, A. Albonas gali trumpam persikelti į kitą komandą.

„Mes jam pasakėme, kad kitais metais dažnai naudosimės jo paslaugomis bandymų metu. Bus vykdomi ne tik įprasti, bet ir 2022 m. sezonui skirtų padangų bandymai“, - pasakojo H. Marko.

„Jis praleis daug laiko dirbdamas su mÅ«sų simuliatoriumi. Albonas kartu su mumis vyks į daugelį lenktynių ir bus atsarginiu pilotu. Reiktų nepamiršti, kad mes turėsime keturis bolidus. Tad jam gali pasitaikyti galimybių vėl sudalyvauti lenktynėse. Mes taip pat esame pasiruošÄ™ jį paskolinti kitoms komandoms. Taip jis galėtų įveikti daugiau kilometrų lenktynių režimu.“

Paklaustas kodėl „Red Bull“ nusprendė pasirašyti sutartį su S. Perezu, o ne su A. Albonu, H. Marko atsakė, kad tailandiečiui koją pakišo jo nepastovumas varžybų metu.

„Tai dėl pastovumo stokos. Jį lengvai paveikdavo įvairÅ«s dalykai. Jo darbą trasoje galėdavo sutrikdyti besikeičianti vėjo kryptis arba kitoks nei tikėtasi padangų nusidėvėjimas.“

„Žinoma, įtakos rezultatams turėjo ir psichologiniai dalykai. Kai tavo komandos draugas, nepriklausomai nuo to koks bolidas, demonstruoja aukšÄiausią lygį, tave tai gali paveikti psichologiškai. Visi tie neigiami pranešimai bei nepasitenkinimas rezultatais taip pat padarė savo. Sezono metu jo atsilikimas nuo Maxo ne sumažėjo, o padidėjo. Didėjo nestipriai, bet didėjo.“


Komentarai (2)
bratka
IP: 7dc0e27 | 12/29 10:44 Atsakyti
H.Marko: aš jį jau i........au, dabar galiu paskolinti už pinigus. Čia gaunasi kažkos suteneris. Pasinaudoju, paskolinu, vėl susigrazinu, o tau gal irgi reikia pasinaudoti...prasyk man H.Markui.
RBR
IP: d700dc4 | 12/28 18:21 Atsakyti
:D:D o kas ims ta Albina? Nebent alpha tauri:) pilna visokiu jaunimo programu dalyviu, laukianciu savo sanso. Kas nores imti redbull globotini. Nebent apvalia sumele uz tai numestu
×

TOP naujienos