A. Albonas gali sugrįžti į „Red Bull“ 2023 metais

A. Albonas gali sugrįžti į „Red Bull“ 2023 metais
logo 2021 Rugsėjo 19 d. 17:04, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris neatmeta galimybės 2023 metais susigrąžinti į ekipą Alexą Alboną.

Sportininkas kitais metais sugrįš į F-1 ir atstovaus „Williams“ komandai. Kad pilotas galėtų ginti britų ekipos garbę, teko nutraukti iki šiol galiojusią sutartį su „Red Bull“.

C. Hornerio teigimu, nors su A. Albonu sutartis ir buvo nutraukta, į „Red Bull“ lenktynininkas gali sugrįžti 2023 metais.

„Mūsų santykiai su Albonu yra geri. Jis išlaiko ryšius su „Red Bull“. Tad jei prireiks, mes galėsime pasinaudoti jo paslaugomis 2023 metais. Jo sutartis su „Red Bull“ turėjo baigtis kitų metų gale. Tad galime teigti, jog paspartinome procesą, nutraukėme sutartį anksčiau tam, kad jis galėtų sugrįžti į F-1“, - teigė C. Horneris.

Po praėjusio sezono netekęs vietos pagrindinėje sudėtyje, A. Albonas tapo atsarginiu „Red Bull“ pilotu. C. Horneris neslepia, jog komanda yra patenkinta sportininko darbu.

„Jis praleido beprotiškai daug valandų simuliatoriuje. Tad jis stipriai prisidėjo prie to, ką šiais metais mums pavyko pasiekti trasoje. Mane sužavėjo tai, kaip jis priėmė šį vaidmenį nuo tos akimirkos, kai jam buvo pranešta, jog po praėjusių metų Abu Dabio lenktynių jis bus atleistas.“

„Jis puikiai dirbo užkulisiuose ir aktyviai dalyvavo kuriant kitų metų automobilį. Alexas pasirašė sutartį su „Williams“, o po to vėl dirbo valandų valandas simuliatoriuje. Iki metų pabaigos mes su juo daug dirbsime.“

C. Hornerio teigimu, „Red Bull“ kitais metais turės kuo pakeisti A. Alboną.

„Kitais metais mums trūks jo indėlio, tačiau Juri Vipsas ir Liamas Lawsonas puikiai atlieka savo darbą. Mes vis dar turime Sebastieną Buemi. Jake‘as Dennisas taip pat puikiai dirba, taigi, turime pakankamai žmonių savo gretose.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas