A. Albonas į „Williams“, o N. de Vriesas į „Alfa Romeo“?

A. Albonas į „Williams“, o N. de Vriesas į „Alfa Romeo“?
logo 2021 Rugpjūčio 31 d. 21:25, Formula-E

Kuo toliau, tuo dažniau kalbama apie galimą George‘o Russello perėjimą į „Mercedes“. Pastarojo perėjimas į čempionės titulą ginančią ekipą atvertų duris kitiems sportininkams, norintiems sugrįžti arba debiutuoti F-1.

Pasirašęs sutartį su „Mercedes“, G. Russellas komandoje pakeistų dabartinį jos pilotą Valtterį Bottą. Jau kuris laikas kalbama, kad suomis yra pilotas Nr. 1 „Alfa Romeo“ ekipos kandidatų sąraše.

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas dar praėjusią savaitę teigė, kad oficialių pranešimų nebus tol, kol nebus užtikrinta abiejų sportininkų, G. Russello ir V. Botto, tolimesnė ateitis sporte.

Kalbama, kad kitų metų sezoną „Alfa Romeo“ komanda pasitiks su visiškai nauja lenktynininkų sudėtimi. Vyriausias F-1 pilotas Kimi Raikkonenas turėtų paskelbti apie karjeros pabaigą. Jį komandoje greičiausiai pakeis V. Bottas. Bet iš pagrindinės sudėties pasitrauks ne tik minėtasis K. Raikkonenas, bet ir Antonio Giovinazzi.

Manoma, kad italo vietą „Alfa Romeo“ ekipoje užims „Formulės-2“ ir „Formulės-E“ čempionas Nyckas de Vriesas. Pastarasis 2019 m. F-2 čempionu tapo atstovaudamas „ART Grand Prix“ komandai, kurios vienas iš įkūrėjų yra dabartinis „Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras. Pastarasis taip pat palaiko gerus santykius su T. Wolffu. O austras jau anksčiau yra sakęs, kad netrukdytų N. de Vriesui pereiti iš „Formulės-E“, kuri gina „Mercedes“ garbę, į „Formulę-1“.

Dabartinis komandos pilotas ir „Ferrari“ pilotų akademijos narys Antonio Giovinazzi liktų „Alfa Romeo“ ekipoje, bet tik kaip atsarginis lenktynininkas. Kalbama, kad italas ateityje gali varžytis kartu su „Ferrari“ WEC čempionate.

Minėtasis N. de Vriesas anksčiau buvo siejamas su „Williams“ komanda. Tačiau dabar sklinda kalbos, kad vieta britų ekipoje atiteks „Red Bull“ programos nariui Alexui Albonui. Dabartinis „Williams“ vadovas Jostas Capito iki šiol palaiko gerus santykius su „Red Bull“. Kai vokietis vadovavo „Volkswagen“ ekipai WRC čempionate, pagrindiniu jos rėmėju buvo būtent „Red Bull“.

„Red Bull“ atstovai yra užsiminę apie tai, kad bandys padėti A. Albonui sugrįžti į F-1. Komandos vadovo Christiano Hornerio teigimu, nesėkmės atveju sportininkas liktų atsarginiu ekipos pilotu.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas