A. Albonas: L. Hamiltonas atėmė galimybę iškovoti pergalę (7)

A. Albonas: L. Hamiltonas atėmė galimybę iškovoti pergalę
logo Liepos 05 d. 19:34, Red Bull Content Pool

Red Bull“ atstovas Alexas Albonas mano, kad incidentas su Lewisu Hamiltonu atėmė iš jo galimybę nugalėti šiandien Austrijoje vykusiose F-1 lenktynėse.

Pasinaudojęs trasoje pasirodžiusiu saugos automobiliu, A. Albonas pasuko į techninio aptarnavimo zoną ir paskutinei varžybų atkarpai į lenktynes grįžo su minkštesnės sudėties padangomis. Sportininkas dėl antrosios vietos kovojo su Lewisu Hamiltonu. Po incidento A. Albonas apsisuko trasoje ir nusirito į rikiuotės galą.

„Tikrai maniau, kad galėjome nugalėti lenktynėse. Žinoma, „Mercedes“ šiandien buvo greičiausi. Tačiau mūsų komanda puikiai padirbėjo su taktika“, - sakė A. Albonas.

„Tiesą pasakius, kai atlikau paskutinį sustojimą, nežinojau kokia iš tikrųjų buvo mūsų pozicija. Nežinojau kas vyksta.  Grįžus į trasą buvome stiprūs. Žinojau, kad mano pagrindiniai varžovai naudojo kietesnės sudėties padangas, tad visus lenkimus turėjau atlikti per 5 ratus.“

Už sukeltą incidentą teisėjai L. Hamiltonui skyrė 5 sek. baudą, o po varžybų - 2 baudos taškus.


Komentarai (7)
vova
IP: 888a016 | 07/05 21:13 Atsakyti
Lenktyninis incidentas, neizvelgiau kriminalo
GnR
IP: 414d8f2 | 07/06 07:18 Atsakyti
Prieš tai, porą kartų Hamiltonas buvo to paties posūkio išorėje, bandydamas lenkti Alboną, bet tada jam nelabai buvo vietos paliekama, todėl trauktis ir prisistabdyti turėjo pats. Būtų nesitraukęs, būtų tas pats kas Albonui.. tokioj situacijoj gali lengvai likti be nieko, kas ir nutiko vėliau Albinui. Gaila aišku, galėjo puikiai pasirodyt, gal net nugalėt ir daktaras Helmutas būtų laimingas.... kitą kartą galvot ir pačiam reikia.
egis01
IP: b356cb1 | 07/05 20:01 Atsakyti
dar per snarglius, kad nugalėtum. pirmoje vietoje vos ne banzai lenkimas ir logiška to pabaiga.
bmw v8
IP: 59a066c | 07/06 17:30 Atsakyti
Toks vaizdas, kad pirmą kartą važiuoja su f1 bolidu ir nežino, kad jeigu konkurento ratas prie jo šono, tai jų greičių skirtumas baigsis avarija... Galėčiau pateisinti Alboną tik tuo atveju, jeigu jis neturejo galimybės matyti Hamiltono bolido dėl bolidų konstrukcijos, bat čia tada irgi apsurdas 🙄
deivec
IP: 1353dd0 | 07/05 20:02 Atsakyti
AlLbonai, ka sakysi kai atims VER :)
Laba gaila del Albon, bet manau jis tikrai ivertins sias situacijas ir bus gudresnis ir stipresnis, nors cempionu kazin ar kada taps...
a9
IP: 7cca019 | 07/05 20:02 Atsakyti
Lenktyninis incidentas, bet nesutinku su tais, kurie sako, kad Albonas pasikarščiavo, nereikėjo skubėti, galėjo vėliau aplenkti. Manau kad kaip tik Albonas teisingai darė, žūt būt bandydamas kuo greičiau aplenkti, nes dar po rato jo pranašumas būtų sumažėjęs ir daugiau šansų gal būt nebūtų turėjęs.
Grengas
IP: 720399b | 07/06 09:00 Atsakyti
Na, skirtumas tas, kad Albonas jau tikrai gerokai priekyje buvo susilietimo metu, lenkimas tikrai gražus būtų buvęs.
×

TOP naujienos