A. Albonas lenktyniaus DTM čempionate

A. Albonas lenktyniaus DTM čempionate
logo 2021 Sausio 04 d. 20:35, Red Bull Content Pool / Getty Images

Šiandien buvo oficialiai paskelbta, kad buvęs F-1 pilotas Alexas Albonas šiais metais lenktyniaus Vokietijos DTM čempionate ir pilotuos vieną iš GT3 klasės automobilių.

Skelbiama, kad tailandietis taps kito „Red Bull“ programos nario Liamo Lawsono komandos draugu. Tiesa, kol kas nėra aišku nei kuriai komandai atstovaus abu sportininkai, nei kokius tiksliai automobilius jie pilotuos. Bet abu bus toliau remiami „Red Bull“.

A. Albonas vis dėlto nedalyvaus visuose DTM etapuose. Sportininkas Vokietijos čempionate lenktyniaus tik tada, kai neturės vykti į F-1 varžybas ar dalyvauti bandymuose. Kas pakeis tailandietį taip pat kol kas nėra aišku.

„DTM yra įdomi platforma ir bus rimtas iššÅ«kis tiek Alexui Albonui, tiek „Red Bull“ jaunų pilotų programos nariui Liamui Lawsonui“, - sakė „Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko.

A. Albonas F-1 debiutavo 2019 m. ir tuomet atstovavo „Toro Rosso“ ekipai, bet jau sezono viduryje atsidÅ«rė „Red Bull“ komandoje. Pernai tailandietis neprilygo komandos draugui Maxui Verstappenui. Sezoną baigęs septintas ir du kartus lipęs ant apdovanojimų pakylos, A. Albonas neteko vietos „Red Bull“ ekipoje, kuri pasirašÄ— sutartį su Sergio Perezu.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas