A. Albonas: mums pavyko viską suderinti

A. Albonas: mums pavyko viską suderinti
logo 2023 Lapkričio 18 d. 11:43, WilliamsF1

Williams“ lenktynininkas Alexas Albonas Las Vegaso GP kvalifikacijoje surengė puikų pasirodymą ir užėmė šeštą vietą. Po pasirodymo, sportininkas dar kartą akcentavo, jog tokios trasos jo komandai tiesiog yra parankios.

„Vasarą važiavome daugybėje trasų, kur buvo karšta, ir pastebėjome, kad tampame vis lėtesni ir lėtesni. Nepaisant visko, čia mums taip pat nebuvo lengva. Trečioje treniruotėje patyriau avariją, o tai šiek tiek pakoregavo pasitikėjimą savo jėgomis. Bendrai visą savaitgalį čia turėjau šiek tiek stabdymo problemų, o šioje trasoje viskas priklauso bÅ«tent nuo stabdymo.

Tačiau per pačią kvalifikaciją, mums pavyko po truputį viską suderinti. Tai yra šalta trasa, čia labai svarbus greitis tiesiojoje, todėl ši trasa mums tiesiog yra paranki. Dėl šios priežasties mes susilaukiame ir papildomo spaudimo, bet viską apibendrinus galima sakyti, kad diena buvo gera ir aš tuo džiaugiuosi“, - sakė A. Albonas.

A. Albonas lenktynėse startuos penktas, kadangi pozicijų baudą yra gavęs „Ferrari“ pilotas Carlosas Sainzas. Šalia A. Albono, trečiojoje eilėje, stovės jo komandos draugo Logano Sargeanto automobilis.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237