A. Albonas: mums tokiose trasose sekasi neblogai (2)

A. Albonas: mums tokiose trasose sekasi neblogai
logo 2023 Spalio 28 d. 09:48, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Williams“ lenktynininkas Alexas Albonas pirmoje treniruotėje Meksikoje užfiksavo antrą laiką, tiesa, antroje treniruotėje jo komandai sekėsi sunkiau. Visgi, pats lenktynininkas tvirtina, jog „Williams“ dar neparodė savo pilno potencialo.

„Nemanau, jog antroje treniruotėje buvo lėti. Pirma sesija buvo gera, geresnė, nei mes tikėjomės. Manau, jog pirmoje treniruotėje automobilį buvo sureguliavę geriau, nei kiti.

Antroji treniruotė startavo tuo pačiu ritmu. Su bandomosiomis padangomis buvo greiti, o vėliau man nepavyko itin greitai važiuoti su minkšto mišinio padangoje. Manau, kad šeštadienį galime pakovoti dėl patekimo į paskutinę kvalifikacijos dalį.

GalbÅ«t aš nesu teisus, tačiau manau, kad galiu važiuoti greičiau. MÅ«sų automobilis yra greitesnis, nei rodo rezultatai. Viskas turėtų bÅ«ti gerai.

Bendrai nesitikėjau, kad rodysime tokį greitį. Meksika yra trasa, kur daug kas turi sunkumų, ji truputį primena Monzą. Panašu, kad mums tokiose trasose sekasi neblogai. Lyginant su praėjusiais metais tikrai žengėme didelį žingsnį į priekį.

Automobilis Meksikoje daug kur slysta, tai reiškia, kad greitai perkaista padangos. Tačiau tai yra iššÅ«kis ir didelės problemos tame nematau. Treniruotėje buvo daugiau padangų, nei esame įpratę, tai leido ritmą pasiekti greičiau“, - kalbėjo A. Albonas.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Mmmm
IP: b62bef9 | 10/28 10:07 Atsakyti
"Williams“: Meksikos autodromas nelabai tinka FW45.

Kažkokia diskomunikacija pas juos :)
Lauris
IP: ec9ccde | 10/28 10:58 Atsakyti
Padangoje
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0