A. Albonas: pažiūrėsime, kiek greitos bus kitos komandos

A.  Albonas: pažiūrėsime, kiek greitos bus kitos komandos
logo Balandžio 27 d. 20:57, Williams Racing

Williams“ pilotui Alexui Albonui naujas lenktynių savaitgalis patinka tuo, kad vidurinės grupės komandos turės didesnius šansus sėkmei, kadangi bus didelė tikimybė, jog labai įtempto grafiko sąlygomis kas nors iš varžovų padarys klaidų.

Alexas Albonas: „Vidurinės grupės komandoms reikalų padaugės, nes negalima atmesti, kad penktadienį kas nors dirbs ne idealiai, o mes iš to tik laimėsime. Tai duos šansą tiems, kas iš karto galės parodyti didelį greitį.

Iš vienos pusės, Baku, Monza ir kitos trasos, kuriose reikalaujamas didelis aerodinamikos efektyvumas, tinka mūsų „Williams“ bolidui, iš kitos pusės, Baku beveik visi posūkiai yra 90 laipsnių ir juos reikia įveikti 3 pavara. Žodžiu, galiu pasakyti, kad prie nedidelių greičių gali atsiskleisti mūsų bolido gerosios pusės. Suprantama, kad tikimės gero greičio tiesiosiose, bet kartu reikės surasti būdus minimizuoti greičio praradimus posūkiuose.

Melburne aš padariau klaidą, bet jei pažiūrėsime į į mūsų darbus šiais metais, tai galima pastebėti, kad mes pasiekėme kai kurios pažangos. Apskritai, Australijoje mes buvome „geriausi tarp likusiųjų“, t. y. jei nekalbėsime apie keturias pirmaujančias komandas. Manau, kad „Williams“ visi nusiteikę optimistiškai ir džiaugiamės, kad galime kovoti su kai kuriomis vidurinės grupės komandomis. Tikiuosi, kad taip bus ir Baku ir mums čia reikės maksimaliai išnaudoti šią galimybę.

Tuo tarpu kai kurios komandos į Azerbaidžaną atsiveš techninius atnaujinimus, tarp jų bus ir tiesioginiai mūsų konkurentai, kurie kai ką parengė etapui Baku, taigi bolidų modernizacija jau prasideda. Bet kol kas mes esame užtikrintose pozicijose ir tai yra malonu. Tuo tarpu mes šiam savaitgaliui neruošiame jokių atnaujinimų, todėl reikės stebėti, kiek pagreitės kitos komandos. Tada mes įvertinsime situaciją“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778