A. Albonas pradės savaitgalį Singapūre, bet N. de Vriesas bus atsargoje (1)

A. Albonas pradės savaitgalį Singapūre, bet N. de Vriesas bus atsargoje
logo Rugsėjo 28 d. 18:16, Pirelli

Monzoje „Williams“ sportininkas Alexanderis Albonas patyrė apendicito šalinimo operaciją, kuri sukėlė komplikacijas, tačiau dabar su Tailando kilmės lenktynininku yra viskas gerai. Albonas yra pasirengęs savaitgaliui Singapūre, tačiau atsarginis pilotas Nyckas de Vriesas galės jį pakeisti bet kuriuo metu.

„Williams“ vyriausiasis inžinierius Dave'as Robsonas: Marina Bay trasa Singapūre – lėta trasa su vingiuotais 23 posūkiais. Praėjo keli metai po to, kai mes paskutinį kartą lenktyniavome Singapūre ir nors trasos konfigūracija beveik nepasikeitė, trasos dangos charakteristikos šiemet bus visai kitokios.

Sesijos vyks antroje dienos pusėje vietos laiku, o tai sumažins lietaus riziką, bet sąlygos vis tek keisis dienai pereinant į naktį. Visa tai apsunkins pasiruošimą šiam etapui kuris bus unikalus ir ypatingas reiškinys.

Mūsų komanda yra patenkinta pasibaigusia europine čempionato dalimi. FW44 neblogai atrodė ir Spa, ir Monzoje, kur N. de Vriesas sėkmingai pakeitė Alexą. Savaitgalis Singapūre bus gerokai sudėtingesnis, bet miesto gatvių trasoje visada būna šansas pasiekti aukšto rezultato – mes pasistengsime maksimaliai tai išnaudoti“.

Alexas Albonas: „Noriu padėkoti visiems už palaikymą. Šį kartą pasirengimas etapui Singapūre skyrėsi nuo įprastinio, bes aš jaučiuosi gerai ir padarysiu viską, kas įmanoma.

Suprantu Singapūro sudėtingumą, su nekantrumu laukiu penktadienio, kai galėsiu vėl sėstis prie vairo. Mūsų laukia puiki miesto trasa, kuri yra visai netoli mano gimtinės Tailando. Labai džiaugsiuosi čia matydamas daug savo sirgalių“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2022 sezono taškai: 8
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
Alexanderis Albonas
Pilotas: Alexanderis Albonas 2022 sezono taškai: 4
Komanda: Williams Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
IP: 3c0296c | 09/30 07:29 Atsakyti
Antras po Verstappeno. Čia jam po operacijos pradėjo vaidentis kad gimtinė yra Tailande? Gimė ir augo tai jis Londone... Tailandas tai jo mamos gimtinė.
×

TOP naujienos